You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی مدال افتخار ۳ Medal of Honor حمله ی متفقین برای کامپیوتر

دانلود بازی دوبله فارسی مدال افتخار ۳ Medal of Honor حمله ی متفقین برای کامپیوتر

مدال افتخار: حمله متفقین (به انگلیسی: Medal of Honor: Allied Assault) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط ۲۰۱۵ اینس توسعه داده شد. همچنین توسط الکترونیک آرتس و در سال ۲۰۰۲ و در پلت‌فرم مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌است.

این سومین بازی در مجوعه مدال افتخار است و اولین و تنها نسخه در سری است که بسته الحاقی دارد. این بازی از موتور اید تک ۳ استفاده می‌کند.

در بازی مدال افتخار: حمله متفقین شما نقش ستوان مایک پاول از ارتش رنجر آمریکا که برای یک دفتر عملیاتی استراتژیک کار می کند را به عهده دارید. ماموریت شما نیز حمله به پایگاه آلمان در الجزایر و نروژ، حمله به ساحل اوماها، نجات رفقا در پشت خطوط دشمن می باشد.

بعضی از صحنه های بازی از فیلم نجات سرباز رایان به کارگردانی استیون اسپیلبرگ برداشته شده است. این گیم 6 مکان در اروپا که هر مکان دارای 3 ماموریت می باشد. ماموریت های شما نیز در الجزایر، تروندیم، اوماها، نرماندی، بریتانی و خط زیگفرید می باشد. مدال افتخار: حمله متفقین دارای سه بسته تکمیلی به نام Allied Assault Spearhead و Allied Assault Breakthrough می باشد.

جهت تماشای فیلم آموزش نصب بازی ، اینجا کلیک کنید (آپارات)

برخی از ویژگی های مدال افتخار حمله متفقین:

  • آخرین سیستم های سلاح های جنگ جهانی دوم
  • ماموریت های جذاب
  • قابلیت چنده نفره بازی در شبکه
  • و …
  • سیستم مورد نیازCPU: 450 MHz Intel Pentium or 500 MHz AMD Athlon processorRAM: 128 MB(OS: Windows XP/ME/2000/98/95 (Windows NT is not supportedVideo Card: 16 MB DirectX 8.0 compatible video card with OpenGL supportDirectX version: DirectX 8.0Free Disk Space: 1.2 GB در صورت درخواست سریال نامبر: B12s2d9dy28k 

جهت تماشای فیلم آموزش نصب بازی ، اینجا کلیک کنید (آپارات)

دیدگاهتان را بنویسید