You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی مزدور 2 جهان در آتش Mercenaries 2: World in Flames برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی دوبله فارسی مزدور 2 جهان در آتش Mercenaries 2: World in Flames برای کامپیوتر با لینک مستقیم

Mercenaries 2 World in Flames بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که در آگوست سال ۲۰۰۸ میلادی توسط استودیوی بازی سازی Pandemic Studios ساخته شده و توسط شرکت EA برای پلتفرم‌های PlayStation 2، PlayStation 3، Xbox 360 و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

درباره بازی Mercenaries 2 World in Flames :
داستان بازی Mercenaries 2 World in Flames در آگوست سال ۲۰۱۰ اتفاق می افتد و شما می توانید در نقش یک از سه شخصیت قابل انتخاب بازی جلوی عده ای خاص را بگیرید.

شخصیت اول یک فوق قهرمان است که سریع حرکت می کند و در زمانی کوتاه زود سلامتی اش را باز می یابد که تا حدی غیر واقعی به نظر می رسد.

در بازی Mercenaries 2 World in Flames می توانید انواع سلاح ها و ادوات جنگی را امتحان کنید و در این میان از امدادهای غیبی نیز بهره بجویید. مثلا هلیکوپتری حامل تانک یا جیپ این ادوات را از بالا به پایین پایین می اندازد.

دشمنان بازی Mercenaries 2 World in Flames که دقیقا مشخص نیست چه افرادی با شما ستیز دارند و از جلوی هر فردی که رد می شودی شما را مورد عنایت گلوله قرار می دهد، هوش مصنوعی افراد مختلف و NPC ها نیز در نازل ترین سطح ممکن قرار دارد و به هیچ وجه خبری از سنگر گیری سایر حرکات هوشمندانه نیست.

تنوع مراحل بسیار پایین است و تقریبا همه آن ها یکسان هستند. در اکثر مواقع باید به مکانی هجوم ببرید و تقریبا همه دشمنان را نابود کنید. در شهر انواع وسایل نقلیه وجود دارد که به نسبت دیگر قسمت های بازی بهتر کار شده است و انواع موتور، اتومبیل، کامیون و … در شهر به وفور یافت می شود.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP (SP3)/Vista (SP1)

Processor: Pentium 4 with Hyperthreading / AMD Athlon X2 (XP), AMD Athlon 64 X2 (Vista)

Memory: XP: 1 GB RAM / Vista: 2 GB RAM

Hard Drive: ۱۰ GB + Save Games (20 GB for Digital Download)

DVD Drive: ۸x Dual Layer (not required for Digital Download)

Video Card: ۲۵۶ MB with Pixel Shader 3.0

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

DirectX: Version 9.0c (included on disc)

Input: Keyboard, Mouse or Xbox 360 Controller for Windows

دیدگاهتان را بنویسید