You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی Corvette Evolution GT اتومبیلرانی حرفه ای

دانلود بازی دوبله فارسی Corvette Evolution GT اتومبیلرانی حرفه ای

بازی کامپیوتر Evolution GT مسابقات رالی پیشرفته یکی از بازی های سبک شبیه ساز و مسابقه ای است که توسط Milestone S.r.l طراحی و ساخته شده و در سال 2006 توسط کمپانی Black Bean Games برای پلتفرم PC به بازار عرضه گردید . نهایت سرعت و هیجان را در این بازی تجربه کنید . در این بازی شما به عنوان یک راننده حرفه ای شناخته می شوید و باید در مسیر های مختلفی که در بازی وجود دارد با سایر رقبای باتجربه خود مسابقه داده و سعی کنید به مقام اول دست یابید.

مسابقات در مناظر زیبای قاره اروپا , منطقه کورسیکا , ارتفاعات اسکاتلند , شهرهای میلان , لندن و برلین همراه با حرفه ای ترین رانندگان دنیا برگزار می گردد . هر چه به پیش روید و در مسابقات بیشتری پیروز شوید , امتیازاتی نصیب شما می شود که با استفاده از آن می توانید اتومبیل خود را به پیشرفته ترین تجهیزات مجهز نموده و در میدان مسابقه , قدرت اتومبیل خود را به رخ سایر رقبا بکشید . گرافیک بازی بسیار عالی بوده و تمام نورپردازی ها و جزئیات با بیشترین دقت , طراحی شده و همین امر باعث می گردد تا پلیر احساس کند به واقعیت نزدیکتر شده است . علاوه بر تمامی این موارد , وجود بیش از ۳۵ نوع اتومبیل مختلف , وجود آب و هوای مختلف در مسیرهای مسابقه و قابلیت ارتقا وسیله که تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی را تشکیل می دهند , باعث محبوبیت این بازی شده است . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید.

لینک دانلود بلافاصله پس از خرید به ایمیل شما ارسال شده و 20 بار و 7 روز مهلت دانلود دارید. هم اکنون با تخفیف ویژه و هدیه ی پس از خرید از زرین پخش هنر دانلود کنید ♥

مشخصات بازی :

نام بازی : Evolution GT

نام بازی (فارسی) : مسابقات رالی پیشرفته

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۴

شرکت سازنده : Milestone S.r.l

منتشر کننده : Black Bean Games

سبک بازی : شبیه ساز و مسابقه ای

حداقل سیستم مورد نیاز:

ـ سیستم عامل XP or Vista Pentium 4

ـ کارت گرافیک 128MB

ـ حافظه موقت 1GB

دیدگاهتان را بنویسید