You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Nemesis رزیدنت اویل 3 نمسیس برای PC کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Nemesis رزیدنت اویل 3 نمسیس برای PC کامپیوتر با لینک مستقیم

Resident Evil 3 Nemesis – رزیدنت اویل 3 در ادامه اتفاقات قسمت دوم این سری روی می دهد. شهر راکون توسط سازندگان ویروس T به لطف ویلیام بریک و شرکت آمبرلا تصرف شده است. بازیکن باید کنترل جیل ولینتین (یکی از قهرمانان اصلی نسخه اصلی رزیدنت اویل) بر عهده بگیرد و او را در خارج از شهر زنده نگه دارد. در طول راه جیل باید به همراه سه مزدور شرکت آمبرلا با دشمنان مقابله کند. در این راه او باید با شهروندان زامبی شده، جهش یافته های قاتل و ماشین کشتاری به نام نمسیس که برای شکار . کشتن بازماندگان طراحی شده است مقابله کند.

یک بهبود دراماتیک توسط Tyrant/Mr. X/G بر روی نسخه نمسیس اجرا شده است. نمسیس می تواند سریعتر از جیل بدود، از یک دست آتشین به عنوان شلیک کننده راکت استفاده کند، حملات غافلگیر کننده را اجرا کند و حتی از طریف درها عبور کند و از اتاقی به اتاق دیگر در جستجوی جیل رد شود. در نهایت او می تواند از سلاح های بیولوژیکی شرکت آمبرلا نیز استفاده کند.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

همانند دو نسخه قبلی (Resident Evil 1 و Resident Evil 2) رزیدنت اویل 3 نیز یک بازی اکشن ماجراجویانه سوم شخص با شخصیت های چندوجهی و زوایایی سینمایی دوربین می باشد. اگرچه بازی از همان موتور و گیم پلی ورژن های قبلی استفاده می کند ولی گیم پلی آن توسط ویژگی هایی مانند هدف گیری اتوماتیک، یک چرخش 180 درجه و یک حرکت غافلگیر کننده که به جیل امکان می دهد از دست حملات دشمن فرار کند ارتقا یافته است.

یک قابلیت اضافه دیگرنیز توانایی جیل برای تولید انواع مختلف مهمات با ترکیب کردن سه نوع مختلف باروت پیدا شده در طول بازی است. بازی شامل یک ویژگی رندوم کننده است که موقعیت عناصر کلیدی و مهمات را تغییر می دهد. ویژگی برجسته دیگری که در بازی قرار دارد این است که در موقعیت های خاصی در بازی جیل با دو انتخاب برای یک موقعیت روبرو است و هر کدام داستان بازی را تحت تاثیر قرار خواهند داد. زامبی ها هم بیشتر تغییر خواهند کرد.

میزان رزولوشن تصویر و همچنین عمق رنگ برای نسخه کامپیوتر افزایش یافته است. یک ویژگی دیگر نسخه کامپیوتر قابلیت حذف قسمت های اضافه شده و انیمیشن های لود شده در طول بازی است.

سیستم مورد نیاز
Processor: Intel Pentium III / AMD Athlon MP

Graphics: AMD Mobility Radeon 7500 64MB or NVIDIA GeForce 2 MX 400 64MB

System Memory: 128 MB RAM

Storage: 256 MB Hard drive space

DirectX 8 Compatible Graphics Card

دیدگاهتان را بنویسید