You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی Westerner ماجراهای غرب وحشی برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی دوبله فارسی Westerner ماجراهای غرب وحشی برای کامپیوتر با لینک مستقیم

گیمرها Fenimore Fillmore The Westerner را از حدود شش سال پیش هنگامی که شخصیت اصلی 3 Skulls of the Toltecs بود میشناسند. داستان و حس بازی چیزی شبیه نسخه وسترن بازی Monkey Island را یادآوری می کند. در غرب وحشی، مردم شهر و کشاورزان توسط یک مرد بد پولدار، استارک، تهدید می شوند. او می خواهد کل زمین ها را به هر طریقی تصاحب کند. در کنار استارک چندین شخصیت کلیدی شهر مانند: کلانتر و بانکدار حضور دارند. و الان مردم نگران هستند و به کمک نیاز دارند.

فنیمور فیلمور خوش طبع و ساده لوح خسته از سفر، او با خانم معلمی جوان دوست داشتنی ملاقات می کند و طولی نمی کشد که کاملاً عاشق او می شود. اما، او به زودی متوجه می شود که عموی او کسی نیست جز استارک! ولی خوشبختانه او می خواهد کمک کند (برخلاف میل عمویش). فنیمور تصمیم می گیرد که همه را از چنگال شیطان آزاد کند و همزمان عشق و محبت خانم معلم را به دست آورد. هرچند که دفاع از آنها کار آسانی نخواهد بود. این افراد خشن و جان سخت هستند. Fenimore باید خشن تر و جان سخت تر باشد!

Fenimore مواجه های سرگرم کننده ای در غرب وحشی خواهد داشت و در طول ماجراجویی خود با شخصیت های دیوانه وار زیادی آشنا خواهد شد. بیشتر پازل ها شامل صحبت با شخصیت ها و استفاده از اشیاء تحت اختیار است. چندین موقعیت اکشن شوتینگ وجود دارد که نیاز به حرکت دقیق ماوس و واکشن خوب دارد.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

دیدگاهتان را بنویسید