You are currently viewing دانلود بازی “روئین تن” دوبله فارسی Clive Barkers Undying برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی “روئین تن” دوبله فارسی Clive Barkers Undying برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی کلایو بارکر: فناناپذیر دوبله فارسی – Clive Barker’s Undying برای کامپیوتر
Clive Barker’s Undying – روئین تن نسخه فارسی یک بازی اکشن تیرانداز اول شخص مبتنی بر داستان ترسناک نویسنده مشهور Clive Barker می باشد که توسط Electronic Arts توسعه و در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در سال 1923 پاتریک گالووی کهنه سرباز جنگ جهانی اول یک نامه فوری از دوستنش جرمیا پیمان دریافت می کند. دوستش که به خوبی از شهر گالووی در برخورد با امور غیبی مطلع بود و خود نیز در ناتوانی به سر می برد از دوستش برای اتفاق های عجیب کمک می خواهد. گالووی نیز برای دیدار دوستش که داستان های عجیبی درباره وحشتهای ماورا الطبیعه تعریف می کند و املاک Jeremiah Covenant در ساحل ایرلند سفر می کند.

همیشه یک نفرین بر خانواده میثاق (دوست پاتریک گالووی) وجود داشته که همه آنها را با یک بیماری دردناک کشته یا آنها را به جنون می رساند. در پایان قرن نوزدهم پدر نسل کنونی خانواده عمارت قدیمی و متروکه خود را دوباره بازگشایی کرد و بدین ترتیب باعث کشف یکسری سنگ های ایستاده عجیب و غریب در جزیره نزدیک بود. او که صاحب این کشف بود، خود را در کتابخانه اش حبس کرد تا راز های این سنگ ها را بدست بیارد.

به دلیل کنجکاوی، در سال 1899 سه پسر و دو دخترش کتابی راجع به سنگهای موجود در کتابخانه اش دزدیدند و به جزیره رفته تا در یک مراسم تاریک و قدرتمند را انجام که این حرکت آغاز پایان بود. در طی 20 سال بعد تقریبا هر عضوی از خانواده یا دیوانه شده یا خود را کشته اند و یا هر دلیل دیگری جان خود را از دست دادند.

اکنون در سال 1923 بوده و آخرین عضو خانواده ارمیا کاوانت در بستر مرگ قرار داشته، البته او در خانه نیست. روح خواهران و برادرانش او آزار داده و اتفاقات عجیبی رخ می دهد و موجودات شروری در این عمارت قدم می زنند. در آخرین تلاش برای از بین بردن این نفرین ارمیا دوست قدیمی خود پاتریک گالووی را صدا و از او کمک می خواهد.

برخی از ویژگی های کلایو بارکرز روئین تن :
ده مکان مختلف و متنوع
پنج شخصیت اصلی و وحشتناک موجودات شرور
هشت طلسم متنوع
هشت سلاح مختلف و متنوع
بیش از 20 نوع دشمن
قابلیت و مهارت های منحصر به فرد
موسیقی متن جذاب و متناسب
دوبله فارسی
و …

سیستم مورد نیاز
CPU: AMD K6-2 or Pentium II 400MHz

RAM: 64MB RAM

GPU: 16MB Direct3D or Glide Capable Video Card

Sound: DirectX 8 Compatible Sound Card

دیدگاهتان را بنویسید