You are currently viewing دانلود بازی سرزمین مردگان دوبله فارسی Land of the Dead: Road to Fiddler’s Green برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی سرزمین مردگان دوبله فارسی Land of the Dead: Road to Fiddler’s Green برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی سرزمین مردگان: جاده سبز فیدلر دوبله فارسی – Land of the Dead Road to Fiddlers Green برای کامپیوتر

Land of the Dead Road to Fiddlers Green – سرزمین مردگان جاده سبز فیدلر نسخه فارسی یک بازی ویدیویی ترسناک تیرانداز اول شخص برگرفته از فیلم ترسناک Land of the Dead می باشد که توسط Brainbox Games توسعه و توسط Groove Games در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

این بازی یک پیش درآمد از فیلم می باشد که موضوع آن شیوع ویروس همه گیر زامبی است. بازیکن نقش یک کشاورز به نام جک را بر عهده می گرد که روزی مزرعه خود در محاصر ارواح می بیند، او پس از دیدن مزارع های مجاور برای یافتن کمک راهی شهر می شود. اما در عوض شهر به یک ویرانه برخورد می کند و شهر در تاخت و تاز زامبی قرار دارد.

بعدا جک از وجود یک پناهگاه در داخل شهر مطلع می شود و رسیدن به آن را در اولویت قرار می دهد. گیم پلی بازی تیرانداز اول شخص بوده و بازیکن می تواند از انواع سلاح های گرم و سرد استفاده و با انبوهی از زامبی ها مقابله کند. البته بعضی از سلاح ها نیز قادر به از بین بردن زامبی نیستند. شما باید 20 مرحله را پشت سر بگذارید و از هر سلاحی برای نجات خود استفاده کنید.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

سیستم مورد نیاز
CPU: Pentium III or Athlon equivalent

CPU SPEED: 1 GHz

RAM: 256 MB

OS: Windows 98/ME/2000/XP

VIDEO CARD: 64 MB DirectX 9.0 compatible

TOTAL VIDEO RAM: 64 MB

دیدگاهتان را بنویسید