You are currently viewing دانلود بازی شانک 2 دوبله فارسی shank II برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی شانک 2 دوبله فارسی shank II برای کامپیوتر با لینک مستقیم

اگر شما در نسخه اول بازی از gonzo و اسلحه هایش و Shank و چاقوی معروفش لذت برده اید، نگران نباشید چرا که این موارد همچنان در shank 2 نیز وجود خواهد داشت.در بخش تک نفره بازی Shank همچنان با چاقو دشمنانش را از جای در می آورد ، اره برقی را در سینه آنها فرو می کند!!!

و از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کند، نارنجک و اسلحه خود را در حلق دشمنانش فرو می کند .همه این موارد همراه با سکو بازی ها ، حرکات آکروباتیک بازی و گیم پلی جذاب آن ادغام می شود .

سبک و گرافیک بازی shank 2 مانند نسخه قبل است و با نگاهی به آن همچنان شخصیت هایی کاریکاتور گونه را مشاهده خواهیم ،با اندام ها عضلانی و هیکل های درشت. مانند نسخه قبل Shank می توانند از دیوار و سقف ها بالا برود ،مبارزه ها بیشمار است و مانور ها و حرکات Shank بسیار نرم و روان اجرا می شود.

باس های بازی Shank 2 :
در پایان یکی از مراحل بازی ، Shank به boss آخر مرحله می رسد .شخصیتی غول پیکر به همراه یک شعله افکن بزرگ ! در نسخه قبلی یکی از شکایات بازی کننده ها این بود که مبارزه با boss های آخر مراحل خیلی مشکل بود و باید با روش و سبک خاصی با آنها مبارزه می شد .

در این نسخه نیز سران و سازندگان Klei Entertainment همچنان به همان سبک قدیم خود پایبند بوده اند و این مورد را یکی از موارد اصلی بازی ذکر کرده اند، بر خلاف بازیهای مبارزه دیگر که کشتن boss ها تنها هدف بود ، در این بازی برای برای کشتن boss روش های ویژه ای وجود دارد که خود بازی کن باید آنهارا پیدا و استفاده کند .

دیدگاهتان را بنویسید