You are currently viewing دانلود بازی فوتبال خیابانی 2 فیفا برای موبایل اندرویدی

دانلود بازی فوتبال خیابانی 2 فیفا برای موبایل اندرویدی

گيم پلی روان بازی FIFA Street 2 شديداٌ تاثيرگذار طراحی شده است. که اين مورد به دليل شباهت بسيار زيادش با فوتبال خیابونی رايج در ايران طرفداران بسياری را در کشورمان به خود جذب کرده است. طراحی مراحل همانند سری قبلی در راستای القای فضای حاکم بر مسابقه در زمين فوتبال حرکت کرده است. احتمالاً اغلب خوانندگان فوتباليست ما فضای ياد شده را تجربه كرده باشند.

رمز فایل: www.zphonar.com

این مورد به علاوه‌ی اجرای تکنیک‌ها و حقه‌های فراوان بازی زیبایی را به لحاظ تفریحی پدید آورده‌اند. البته وجود این عوامل، باعث شده که نظر من نسبت به FIFA Street 2 از سطح حرفه‌ای به یک بازی فانتزی تغییر یابد. طراحی دقیق شخصیت‌ها از نکات مثبت بازی است. طراحان تلاش فروانی کرده‌اند تا بتوانند چهره‌ی فوتبالیست‌های معروف دنیا را با تمام جزئیات خلق کنند. در بعضی موارد عناصر کاریکاتور گونه‌ای هم در چهره‌ی شخصیت‌ها البته به طور غیرمحسوس دیده می‌شود. که دیدگاه بازی‌بازان را اندکی نسبت به چهره‌ی خشن و قانونی مسابقات فوتبال تغییر می‌دهد.

در FIFA Street 2 شاهد حضور فوق ستاره‌های فوتبال اين بار از مرکز شهر لندن تا سواحل زيبای برزيل هستيم. افزون بر ۳۰۰ فوتباليست معروف دنيا در قالب ۲۰ تيم بين المللی در اين بازي گرد هم آمده‌اند. تا توانایی‌های خود را به نمايش بگذارند.

تکنيک‌هاي فردی متفاوت به همراه حقه‌های فوتبالی در کنار اغراق‌آميز بودن حرکت‌ها، توانایی بازی‌بازان را به چالش می‌طلبد. FIFA Street 2 برای تمامی کنسول‌های نسل ششم، کنسول دستی PSP و کامپيوترهای شخصی PC منتشر شده است. و توسط تيم EA در کانادا طراحی و ساخته شده است.

FIFA Street 2 تحولات متفاوتی را در طول بازی نسبت به نسخه‌ی پيشين داشته است. علاوه بر افزايش يافتن تعداد تيم‌ها و تغيير زمین‌های بازی، حرکت‌های انفرادی بازی‌بازان هم تغييريافته و قوانين جديدی به بازی اضافه شده‌اند. چندين حرکت تيمی و حرکت تمام‌کننده‌ی متفاوت هم از ديگر تغييرات اين بازی محسوب می‌شوند.

در مجموع FIFA Street 2 بیشتر جنبه‌ی سرگرمی صرف را داشته و بیشتر می‌توان از آن به عنوان یک میان بازی یا همان میان برنامه یاد کرد. که برای گذراندن زمان و تفریح کردن بسیار مناسب می‌باشد.

رمز فایل: www.zphonar.com

دیدگاهتان را بنویسید