You are currently viewing دانلود بازی مامور ۰۰۷ دوبله فارسی، جیمز باند شب جهنمی James Bond Night fire برای کامپیوتر

دانلود بازی مامور ۰۰۷ دوبله فارسی، جیمز باند شب جهنمی James Bond Night fire برای کامپیوتر

دانلود بازی جیمز باند 007 شلیک شبانه دوبله فارسی (James Bond 007 Nightfire) برای کامپیوتر

James Bond 007 Nightfire – جیمز باند 007 شب جهنمی نسخه دوبله فارسی یک بازی اکشن تیراندازی مبتنی بر سری بازی های James Bond بوده که توسط Gearbox Software توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی شامل جاسوسی جیمز باند، عامل مخفی خیالی انگلیس بوده و ماموریت دارد تا در یک عملیات یک مخترع مشهور را پیدا و از نقشه او برای فتح جهان از طریق یک ماهواره دفاعی بزرگ (ایجاد شده توسط آمریکا) سر در بیاورد.

گیم پلی بازی آتش شب 007 بر دو حالت تک نفره و چند نفره بوده که در حالت single-player می توانید ماموریت های مختلف و همچنین متمرکز بر داستان بازی شوید. البته در حالت multiplayer نیز می توانید با بازیکنان دیگر درگیر و همچنین با ربات های دارای هوش مصنوعی نیز مبارزه کنید. بازی از دید اول شخص (FPS) و دارای سلاح های مختلف که بر اساس مدل واقعی ساخته شده است.

همچنین یک نوار سلامت در گوشه صفحه موجود بوده که وضعیت سلامتی پلیر را نشان می دهد و در هنگام آسیب دیدگی از درجه آن نیز کم خواهد شد و در صورت تخلیه شخصیت بازی از بین می رود. همچنین می توانید برای نگه داشتن و آسیب دیدگی کمتر زرهی را طول بازی خریداری کنید. در حالت تک نفره بازیکن باید مجموعه از اهداف و ماموریت ها را به صورت هر سطح پشت سر بگذارد و همچنین برای رسیدن به سطح بعدی باید مراحل قبلی را به طور کامل تکمیل نمایید. همچنین مرحله دارای تعدادی توکن منحصر به فرد که به آنها “007 tokens” نیز می گویند که دارای جوایز ویژه بوده که با انجام برخی از اقدامات خاص باز خواهد شد.

در برخی از مراحل نیز به رانندگی مشغول خواهید شد و گیم پلی آن دارای سبک مشابه سری بازی های Spy Hunter بوده که پلیر می تواند از اسلحه های خود استفاده کند. جیمز باند ماموریت MI6 در کنار همکار خود (دومنیک پارادیس) مامور اطلاعات فرانسه برای جلوگیری از استفاده یک سلاح هسته ای سرقت شده توسط گروه تروریستی در شهر پاریس در حال فعالیت هستند. البته این دو زوج موفق با جلوگیری از عمل تروریست ها شده و قبل از انفجار محموله را خنثی می کند و جشن سال را در شب جشن می گیرند.

سریال نامبر (درصورت نیاز):  0294-3331349-0868116-1661

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Pentium 4 1.7GHz / AMD Athlon XP 1500

Graphics: AMD Radeon HD 2350 Pro or NVIDIA GeForce 6500

System Memory: 256 MB RAM

Storage: 1.5 GB Hard drive space

دیدگاهتان را بنویسید