You are currently viewing دانلود بازی مرد عنکبوتی 2 نسخه دوبله فارسی برای کامپیوتر PC

دانلود بازی مرد عنکبوتی 2 نسخه دوبله فارسی برای کامپیوتر PC

Spider-Man 2 – اسپایدرمن ۲ نسخه دوبله شده به فارسی یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی در سال ۲۰۰۴ است که بر اساس فیلمی به همین نام ساخته شده است ، در حالی که مواد اضافی از کتاب های کمیک را در خود جای داده است. نسخه های کنسولی که توسط اکتیویژن منتشر شده است ، توسط Treyarch ساخته شده است ، در حالی که دیگر پلتفرم ها توسعه دهندگان مختلفی دارند. این بازی ادامه بازی Spider-Man 2002 است که خود براساس فیلم ۲۰۰۲ ساخته شده است. نسخه های Treyarch با طراحی کاملاً باز جهان ، اولین بازی ابرقهرمانی است که این کار را انجام می دهد. تمام نسخه های بازی پیرامون داستان فیلم را دنبال می کنند و تلاش مرد عنکبوتی را برای ایجاد تعادل در زندگی معمولی و ابرقهرمانی خود به تصویر می کشد .

در همین حال ، مربی او دکتر اوتو اوکتاویوس یا دکتر هشت پا می شود و تلاش می کند تا یک آزمایش خطرناک همجوشی خطرناک را دوباره ایجاد کند ، و مرد عنکبوتی را مجبور می کند قبل از نابودی منهتن ، او را متوقف کند. توبی مگوایر ، آلفرد مولینا ، کرستن دانست و جی.کی. سیمونز (فقط نسخه PSP) نقش هایشان را از فیلم دوباره بازی کرد ، به ترتیب مرد عنکبوتی ، داک اوک ، مری جین واتسون و جی جونا جیمزون ، در حالی که بروس کمبل ، بازیگر یک درب نمایش مری جین واتسون ، روایت می کنند. این بازی در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۰۴ برای Game Boy Advance ، GameCube ، Microsoft Windows ، PlayStation 2 و Xbox منتشر شد و پس از آن نسخه های N-Gage و Nintendo DS ، هر دو در اواخر همان سال منتشر شدند.

بازیکنان می توانند با استفاده از انواع مختلف ترکیب ها ، وب را تاب دهند و تار بزنند ، از دیوار ها بالا بروند و با دشمنان مبارزه کنند. آنها می توانند از (حس عنکبوتی) مرد عنکبوتی برای کاهش سرعت و جا خالی دادن از حملات ورودی ، از جمله شلیک با اسلحه استفاده کنند. این نسخه از بازی در آن زمان بدلیل الگوریتم های مبتنی بر فیزیک که شبیه سازی چرخش وب مرد عنکبوتی را در سه بعد ایجاد می کنند ، نوآورانه قلمداد می شود و مکانیک بازی جدیدی ایجاد می کند که برخلاف پرش یا پرواز سنتی بازی های قبلی مرد عنکبوتی است. مبارزات پیچیده تر است ، زیرا شامل زمانبندی دقیق حملات و گول زدن بازیکن است. پس از اتمام خط داستانی ، یک انبار قفل می شود ، جایی که بازیکن می تواند از خط داستان اصلی با امواج دشمنان و رئیسان و همچنین یک مورد دیگر به مبارزه بپردازد.

https://www.aparat.com/v/1pX6T
گیم پلی بازی نسخه فارسی

دیدگاهتان را بنویسید