You are currently viewing دانلود بازی مورتال کمبت ۵ (ساب زیرو) برای اندروید – نسخه تبدیلی پلی استیشن ۱

دانلود بازی مورتال کمبت ۵ (ساب زیرو) برای اندروید – نسخه تبدیلی پلی استیشن ۱

دانلود مستقیم بازی خاطره انگیز مورتال کمبت مایتولوژیز ساب زیرو، برای موبایل های اندرویدی. با قابلیت ذخیره و لود کردن بازی در هر لحظه، فشرده شده ی ویژه، استفاده از کد تقلب درصورت داشتن آن.

توضیحات

Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero

بازی مورتال کامبت پی اس 1
فرانچایز بازی مبارزه ای Mortal Kombat که بصورت اختصاری MK نیز شناخته میشود، از محبوبترین و مهمترین سری بازی ها در سبک فایتینگ است که از ابتدای ظهور خود، شاهد مبارزات مرگبار و خشن بین شخصیت های متعدد خود است. شخصیتهایی مانند اسکورپیون، رایدن، لیو کانگ و ساب زیرو از کاراکترهای ثابت این سری هستند که سرانجام شرکت آمریکایی میدوی گیمز بازی Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero را بر اساس شخصیت یخ ساز آبی رنگ این سری تولید کرد.


در بازی مورتال کامبت ساب زیرو که وظیفه تهیه کنندگی، طراحی و هنرمندی آن را جان توبیاس به عهده گرفته بود، برای اولین بار بدون حضور اِد بون، شاهد کارگردانی مشترک Dimitrios Tianis و Bill O’Neil و هنرنمایی آهنگساز معروف این سری یعنی Dan Forden در شرکت میدوی گیمز بودیم تا همین شرکت تولید کننده بازی را ابتدا برای پلی استیشن منتشر کند و سپس با تاخیر برای کنسول نینتندو 64 نیز عرضه شود.
همانطور که از نام بازی مشخص است، بازی درباره یکی از شخصیت های اصلی مورتال کامبت یعنی ساب زیرو است که برای دست یافتن به نقشه معبد شائولین وارد بازی شده و در طول داستان با برخی از شخصیت های اسطوره‌ای مورتال کامبت مانند اسکورپیون، کوان چی، شینوک، رایدن و … مواجه میشود. بازی مورتال کامبت ساب زیرو بر خلاف سایر بازی های قبلی در سری MK، بصورت داستانی و اکشن ماجرایی ساخته شد که شخصیت اصلی آن یعنی Sub-Zero در محیطی 2 بعدی به مصاف دشمنان پیش رو رفته و با تکنیک های مختلف آنها را شکست میدهد. در انتهای مراحل نیز باید با رئیس مرحله مبارزه کند تا بتواند وارد مرحله جدید شود.


این بازی که در حقیقت داستان قبل از اتفاقات اولین مورتال کامبت را توضیح میدهد، با داشتن صحنه های سینمایی فیلمبرداری شده در میان مراحل ( در نسخه نینتندو 64 وجود ندارد) ، تکنیک های آشنای این سری، گرافیک بالا و حضور شخصیت های محبوب در بین هواداران داستان مورتال کامبت مورد توجه واقع شد و با کسب امتیازات مثبت در نسخه کنسول پلی استیشن، باعث تکرار حضور داستانی درباره یک شخصیت خاص شد که با Special Forces درباره جکس و در بازی شائولین مانکس درباره لیو کانگ و کونگ لائو ادامه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید