You are currently viewing دانلود بازی ندای خوارز 2 دوبله فارسی، به خون افتاده Call of Juarez bound in blood

دانلود بازی ندای خوارز 2 دوبله فارسی، به خون افتاده Call of Juarez bound in blood

دانلود بازی ندای خوآرز 2 نسخه اصلی و دوبله فارسی – Call of Juarez Bound in Blood برای کامپیوتر
دانلود بازی Call of Juarez 2 با حجم کم و دوبله فارسی برای PC
Call of Juarez Bound in Blood – ندای خوارز غرق در خون نسخه فارسی یک بازی اکشن تیرانداز ماجراجویی اول شخص مبتنی بر وسترن و غرب وحشی می باشد که توسط Techland توسعه و توسط Ubisoft در سال 2009 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این دومین سری از Call of Juarez و یک پیش درآمد مستقیم از Call of Juarez 2006 بوده که داستان آن به 20 سال قبل از نسخه اول برمی گردد. چه عاملی باعث ری مک کال هفت تیر خود را زمین بگذارد و در شهر امید به یک کشیش تبدیل شود؟ جواب سوالی که هرگز ندای خوارز 1 نداده، حالا در این نسخه به 20 سال قبل برمی گردیم و زندگی یک فرد مسلح ترسناک را خواهید که چطوری تغییر کرد.

داستان درست در زمان جنگ، جدایی ری و برادرش با عنوان سربازان کنفدراسیون آغاز می شود که زودی متوجه شده اند که خانواده آنها در جورجیا معرض خطر بوده و آنها ارتش را ترک و به عنوان یک فراری به سمت خانه برمی گردند. البته دیگر دیر به خانه رسیده اند فقط برادر کوچک تر آنها ویلیام از این حمله سالم به در برد و در حالی که ری سعی به دادن نیرو و ایمام به برادران خود هستند، قصد دارند یک انتقام سخت را بگیرد و با توماس یک مسیر تاریک می روند.

در ابتدا یک سطح بازیکن بین ری یا توماس یکی را انتخاب می کند که البته فقط در چند ماموریت تصمیم گیری به این صورت خواهد بود. انتخاب اینکه با کدام یکی از شخصیت ها بازی کنید در سبک شوتر اول شخص، گیم پلی را تحت تاثیر قرار می دهد چرا که ری اول شلیک می کند و بعد سوال می پرسد در حالی که قابلیت های صعود از موانع یا استفاده از کمال و پرتاپ چاقو برای کشتارهای پنهانی را ندارد.

البته شخصیتی که شما آن را انتخاب نمی کنید توسط هوش مصنوعی مورد کنترل قرار خواهد گرفت. همچنین در بعضی از مراحل باید هر دو شخصیت را تحت کنترل بگیرد به طور مثال کمک توماس برای رسیدن ری به سکوی بلند و یا کمک ری برای لگد زدن به در می باشد. گیم پلی ندای خوارز 2 غنی از یک بازی اکشن بوده و یکسری ویژگی مانند حالت به اصطلاح غلظت که در آن زمان کند شده و شخصیت ها می توانند به روشی دیدنی دشمنان را از بین ببرند.

همچنین دوئل هایی به شیوه غرب وحشی که باید لحظه مناسب کشیدن اسلحه و شلیک را انتخاب کنید، گنجانده شده است. یکی دیگر از ویژگی های جذاب می توان به سیستم پوششی نام برد که می توانید در پشت اشیا های مختلف پوشش بگیرید. البته تفاوت اصلی گیم پلی این دو شخصیت این است که ری قوی تر و کند از توماس بوده، او نمی تواند به اندازه Thomas بپرد اما می تواند موانع سنگینی از سر راه خود مانند کار دینامت را انجام دهد و به دشمنان آسیب بیشتری بزند.

البته توماس می تواند سریعتر از Ray حرکت و بر روی بلندی ها برود و هدف های دورش را بهتر می زند. ری می تواند دو سلاح به همراه دینامیت قابل پرتاپ را استفاده کند که البته توماس نیز از سه سلاح همزمان مانند یک طنابچه، تیر و کمان و چاقو استفاده کند که هر دو شخصیت با قابلیت شلیک به لامپ های نفتی می توانند آتش سوزی به راه بی اندازنند. البته هر بازیکن قابلیت استفاده از صندلی و ابزار ها در جنگ تن به تن را نیز دارا می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید