You are currently viewing دانلود بازی پایگاه آلفا دوبله فارسی Alpha Prime برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی پایگاه آلفا دوبله فارسی Alpha Prime برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی آلفا پریم دوبله فارسی (Alpha Prime) برای کامپیوتر
Alpha Prime – پایگاه آلفا نسخه دوبله فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص بوده که توسط Black Element Software توسعه و توسط Bohemia Interactive در سال 2007 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. متن داستان بازی توسط Ondřej Neff نوشته شده و بر اساس موتور اختصاصی خود شرکت Black Element’s به نام Enforce 2 پیدا سازی شده است. یک شرکت تجاری سیارکی را کشف نموده و آنرا آلفا پریم نامگذاری کرده و این سیارک دارای ذخایر زیادی از هوباردیوم می باشد.

این ماده در سوخت فضاپیما مورد استفاده قرار می گیرد، البته معدن چی ها به دلیل قرار گرفتن در معرض این ماده در طول استخراج دچار نوعی جنون می شوند. یک ارگان دولتی برای خطرناک بوده این موضوع و استخراج بیش از حد آن، قرار است این سیارک را پلمپ کند. قهرمان اصلی داستان همراه با یک دوست قدیمی (لیویا) برای نجات دوست مشترک شان (وارن رینولذر) که در هنگام بسته شدن سیارک به دام افتاده بود، جذب شدند تا نجاتش دهند.

آرنولد (قهرمان اصلی) با نارضایتی قبول می کند، آنها توسط یک فضاپیما به نام آرتمیس اعزام می شوند و اما قبل از رسیدن این فضاپیما به سیارک توسط مین از کار افتاده و فقط آرنولد و لیویا در آن زنده می مانند. بازی Alpha Prime دارای 10 ماموریت و حدود 14 نوع دشمن بوده و مکانیک بازی امکان ایجاد یک محیط تعاملی و سیستم هک به همراه سیستم نگه داشتن زمان را می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید