You are currently viewing دانلود بازی کانتر موقعیت صفر دوبله فارسی Counter Strike condition Zero برای کامپیوتر- شمارش معکوس

دانلود بازی کانتر موقعیت صفر دوبله فارسی Counter Strike condition Zero برای کامپیوتر- شمارش معکوس

بازی Counter Strike Condition Zero – کانتر : موقعیت صفر که یک بازی اکشن ، تیراندازی اول شخص است که توسط شرکت والو توسعه‌ داده شد.

دانلود بازی کانتر استرایک: وضعیت صفر – Counter Strike Condition Zero + Deleted Scenes برای کامپیوتر

Counter Strike Condition Zero – کانتر استریک کاندیشن زیرو یک بازی اکشن تاکتیکی شوتر اول شخص مبتنی بر بازی های ضد تروریستی می باشد که توسط Valve، Ritual Entertainment توسعه و توسط Sierra Entertainment در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

دومین سری از بازی های Counter Strike بوده و در این نسخه تغییرات بسیار زیادی نسبت به قبل مانند اضافه شدن ماموریت مبتنی بر هوش مصنوعی می باشد.

به عنوان فرمانده یک تیم ضد تروریست از مانور های ویژه و مهارت های تسلیحاتی خود برای انجام بیش از 20 ماموریت چالش برانگیز استفاده، که هر کدام شامل اهداف بی شماری هستند. باید از محیط های سرسخت جنگل تا مناطق قطبی و بیابان های بی رحم تا خیابان های شهر به نجات گروگان ها، و خنثی کردن بمب بپردازید.

در این قسمت های کاملا جدید، توانایی های شما برای فکردن و استراتژی شما به چالش کشیده خواهد شد. بازی کانتر استرایک شرایط صفر از طرف Metacritic نمره 65 را دریافت و به دلیل هوش مصنوعی و نقشه های جدیدش مورد ستایش قرار گرفت، ولی به دلیل قدیمی و توسعه طولانی مدت نیز مورد انتقاد قرار گرفت.

برخی از ویژگی های کانتر استرایک کاندیشن زیرو:

توجه: واکسن نزنید! مطالب مهم و اضطراری در اینجا…

دیدگاهتان را بنویسید