You are currently viewing دانلود بازی Alter Ego دوبله فارسی آلتر ایگو قاتل زنجیره ای برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی Alter Ego دوبله فارسی آلتر ایگو قاتل زنجیره ای برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی شیطان در پلیموت دوبله فارسی (Alter Ego 2010) برای کامپیوتر
Alter Ego (شیطان در پلیموت) یا قاتل زنجیره ای دوبله فارسی یک بازی ماجراجویی به سبک اشاره و کلیک بوده که توسط استودیوی Future Games توسعه و در سال 2010 توسط bitComposer Games برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده و همچنین این شرکت سازنده بازی های Black Mirror و Nibiru نیز می باشد. در شهر پلیموت، جنازه Sir William که اخیرا به خاک سپرده شد، تحت شرایط عجیب و غریب از بین می رود. اگر این خبر مربوط به سرویلیام نبود، شاید خیلی جلب توجه نمی کرد، وی در طول زندگی چندین بار به دلیل قتل مورد بازجویی پلیس قرار گرفته، اگر چه پلیس هرگز موفق به طرح اتهام علیه وی نشد.

افسانه های ترسناک درباره جنایات خونین و وحشتناک وی در بین مردم شهر زنده شد. پلیس ناتوان بوده و قادر به پیشبرد پرونده نیست و شهر نیز به وحشت و ترس فرو رفته است. دزد جوان معمولی تیموتی کاملا ناخواسته درگیر این حادثه شده است. ورود وی از قبل مشخص بوده، او به عنوان یک مسافر سیاه پوست در یک کشتی و با دستبند به این شهر آمده است. اما تیموتی برنامه های متفاوتی برای زندگی دارد، او آرزو یک زندگی جدید و رفتن به آمریکا را داشته، اما سرنوشت اسرار آمیزی او را (البته نه تنها او) در مسیر های بسیار سخت و پیچ در پیچی قرار می دهد.

شخصیت های قابل بازی در داستان:
Timothy Moor ( تیموتی مور): بی گناه، ولی با روح دزدی در خیابان بزرگ شده و هرگز زندگی آسانی نداشته است. او دروغ می گوید و تقلب نیز می کند، اما با این حال او یک دوست وفادار است. لبخند دلنشین او، بخش تاریکش را پنهان می کند و اغلب با این روش سواستفاده می کند. سرقت یک ویولون از نابینا را دریغ نمی کند، اما در صورت نیاز او می تواند جان خود را برای نجات یک دوست یا یک زن غریبه در خطر باشد، بدهد. او پلیس را تحقیر می کند و همیشه در جایی می ماند که قانون نتواند به او برسد. اعتماد به نفس بیش از حد بالا و شرایط ناخوشایند، او را به زندان انداخته و رویاهایش در مورد سفر به آمریکا به سرعت در حال تبدیل شدن به خاکستر است.

Detective Bristol (کارآگاه بریستول): یک مرد انگلیسی، شخصیت قانون مدار و عدالت سختگیرانه، به طور سیستماتیک دقیق و در ابتدا بسیار آرام و اصولی به نظر می رسد. وی در حال بررسی شرایطی است که ویلیامز از قبرستان ناپدید شده، اما حاضر به اعتقاد وجود یک هیولا نیست. با این حال خبرهای روزمره در مورد قتل های بی رحمانه، جای پای او را لرزاند. به زودی او با تصمیم بزرگی روبرو می شود که تا چه حد در کنار گذاشتن اصول خود برای حل پرونده پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید