You are currently viewing دانلود بازی Obscure دوبله فارسی بازی تاریکی برای کامپیوتر با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود بازی Obscure دوبله فارسی بازی تاریکی برای کامپیوتر با لینک مستقیم و حجم کم

همانطور که می دانید سبک اکشن بزرگترین و پرطرفدارترین سبک دنیای بازی های رایانه ای می باشد و شاخه های بسیاری دارد از جمله ی اکشن ترسناک که زیر شاخه های سبک های بسیار زیادی از جمله اکشن ماجرایی و اکشن تیر اندازی و غیره هست می باشد. سبک ترسناک نیز جزو سبک و سیاق های محبوب بازیکننده ها و همچنین سبک های مورد علاقه ی بسیاری از شرکت ها می باشد اگر دقت کنید بسیار از شرکت ها در این سبک بازی هایی ارایه کرده اند از جمله ی Capcom و Konami و Activision. حتما متوجه شده اید بازی ObsCure بازیی که نماینده ای از ترس واقعیست.

خود را آماده ی کنید تا ترس به معنای واقعی را در یک مدرسه ی آمریکایی تجربه کنید. ترسی که میان ۵ نفر از شاگردان عادی مدرسه تقسیم می شود. فکر کنید که خود شما جای آنها بودید و با آنچنان صحنه هایی مواجه می شدید که هیچ دلیل و منطق واقعی آنها را تثبیت نمی کرد. زامبی ها در هر آنجایی که به فکر شما نرسد وجود دارد، زامبی هایی سخت جان.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

درباره بازی ObsCure :
شخصیت بعدی داستان ما فریمن نام دارد که اطلاعات بسیار زیادی در مورد وقایع اتفاق افتاده دارد. بدون شک شخصیت این کاراکتر بازی بسیار زیبا و مرموز کار شده است. و آخرین شخصیت وییس وکسون که همسر فریمن هست و اطلاعاتی درباره وقایع بوجود آمده دارد. چند شاگرد مدرسه ای بسیار ساده در طی یک ماجرای بسیار ساده به رازی بسیار بزرگ و وحشتناک پی می برند. آنها متوجه ی اتفاقاتی که در مدرسه شان در جریان است می شوند.

کننی که قبلا با آن آشنا شده ایم شبی در زمین ورزش گم می شود و تا صبح روز بعد خبری از او نمی شود . دوستان این دانش آموز نیز با کنجکاوی هرچه تمام ماجرا را پیگیری می کنند و در پی یافتن او زنگ اخر روز بعد در یکی از کلاس ها مخفی می شوند و به خانه نمی روند. ماجرا دقیقا از همین جا آغاز می شود. در ادامه این دانش آموزان در مدرسه ی خود با جهنمی روبرو می شوند که هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: Pentium III 1 GHz

Memory: ۲۵۶ MB RAM

Graphics: DirectX 9.0c compatible 3D card

DirectX: Version 9.0c

Storage: ۴ GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

Additional Notes: Cooperative mode (2 players): gamepad required.

دیدگاهتان را بنویسید