You are currently viewing دانلود بازی PES 2008 گزارش فارسی، فوتبال تکاملی کامپیوتر دوبله شده

دانلود بازی PES 2008 گزارش فارسی، فوتبال تکاملی کامپیوتر دوبله شده

بازی Pro Evolution Soccer 2008 اختصاری PES 2008 یک بازی سبک ورزشی از سری فوتبال تکاملی حرفه‌ای که توسط Konami ساخته شده و در سال ۲۰۰۷ توسط شرکت Konami برای Windows ، PlayStation 3، PlayStation 2، PlayStation Portable، XBOX 360 منتشر شد.

درباره بازی Pro Evolution Soccer 2008 : PES 2008
Pro Evolution Soccer 2008 (PES 2008 ، معروف به World Soccer: Winning Eleven 2008 در آسیا ، گاهی اوقات World Soccer: Winning Eleven 11 (PS2) ، فقط در آمریکای شمالی) نامیده می شود) یک بازی ویدیویی فوتبال در مجموعه Pro Evolution Soccer است. توسط کونامی. این بازی در ۱۸ ژوئن ۲۰۰۷ اعلام شد. عنوان آن با سایر بازی های Pro Evolution Soccer متفاوت است زیرا یک سال دارد و نسخه نیست.

این به دلیل سری FIFA EA Sports بود که عناوین خود را با دو رقم (به طور مثال ۰۷ ، ۰۸) نامگذاری می کند و در نتیجه به نظر می رسد که PES یک سال از FIFA عقب مانده است (برای افرادی که طرفدار آن نیستند و هیچ اطلاعی از بازی های قبلی این امتیاز ندارند) ) این برای Windows ، Wii ، Nintendo DS ، PlayStation 3 ، PlayStation 2 ، PlayStation Portable ، Xbox 360 و تلفن همراه منتشر شد. این بازی ۶٫۳۷ میلیون واحد در سراسر جهان فروخت. PES 2008 توسط Pro Evolution Soccer 2009 جانشین شد. این اولین بازی از این سری برای Nintendo Wii و PlayStation 3 بود.

PES زمانی فعالیت های خود را به طور حرفه ای شروع کرد که سال ها قبل شرکت FIFA نسخه های دیگری از شبیه ساز فوتبال را به بازار عرضه کرده بود. ولی به مرور با استفاده از نوآوری در بازی های خود توانست گوی سبقت را از حریف قدیمی خود برباید و نام خود را بر سر زبان ها بیندازد و طرفداران بسیاری برای خود پیدا کند.

PES 2008

مهم ترین ویژگی های بازی Pro Evolution Soccer 2008:

  • گرافیک ساده و نوستالژیک بازی
  • دارای تیم های باشگاهی و ملی
  • قابلیت تنظیم دوربین
  • گیم پلی روان
  • انواع مختلف بازی
  • قابلیت ساخت لیگ

دیدگاهتان را بنویسید