You are currently viewing دانلود بازیtotal war shogun 2 دوبله فارسی، توتال وار شوگان، لینک مستقیم برای کامپیوتر

دانلود بازیtotal war shogun 2 دوبله فارسی، توتال وار شوگان، لینک مستقیم برای کامپیوتر

Total War: Shogun 2 یکی دیگر از بازی موفق سری Total War است که مانند دیگر توتال وار‌ها از سبک استراتژیک نوبتی (TBS) پیروی می‌کند که در سال 2011 به صورت انحصاری برای کامپیوتر منتشر شد. در این بازی شما رهبری یکی از خاندان‌های اصیل ژاپنی را به عهده می‌گیرید که هدف شما نابودی دیگر خاندان‌ها، تصرف کیوتو، یک پارچه کردن ژاپن و تبدیل شدن به شوگان ژاپن در قرن 16 ام است.

پشتیبانی در تلگرام: https://t.me/zphonar

این بازی توسط شرکت سگا کارگردانی و ساخته شده است که نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده طوری که سایت گیم اسپات نمره 10/9 به این بازی داده است. گیم پلی بازی ترکیبی از استراتژی نوبتی بر روی نقشه و استراتژی هم‌زمان (RTS) است. بازیکن با اداره کشور، ایجاد لشکرها و اجرای سیاست‌هایش را بر روی نقشه دنبال می‌کند و در هنگام نبرد به صورت هم‌زمان نیروهایش را در میدان نبرد هدایت می‌کند. دنیای بازی فراتر از جزیره ژاپن نمی‌رود و تمامی‌اتفاقات در ژاپن و در قرن 16 رخ می‌دهد، بازیکن از سال 1545 بازی را آغاز نموده و هر نوبت بازی یک فصل کامل را سپری می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های جالب بازی توجه به نکات ریز شهرداری و نکات نظامی‌در بازی است، به عنوان مثال اگه مالیات از حد معقول کمتر باشد باعث می‌شود مردم کشور شما کار‌های خصوصی انجام دهند و درامد آن شهر بیشتر شود و یا برعکس، اگر مالیات را بیش از حد مقول تایین کنید حتی با وجود راضی نگه داشتن و خدمات دادن مردم از نظر اقتصادی فلج می‌شوند و کار‌های غیر انتفاعی و خصوصی کشور شما از بین می‌رود. نکته جالب توجه این است که در میدان نبرد‌ها گزینه عقب نشینی برای واحد‌ها وجود ندارد. (بر خلاف دیگر توتال وار‌ها)

پشتیبانی در تلگرام: https://t.me/zphonar

دیدگاهتان را بنویسید