You are currently viewing دانلود رایگان زیرنویس فارسی بازی Biomutant (فارسی ساز)

دانلود رایگان زیرنویس فارسی بازی Biomutant (فارسی ساز)

توضیحات

بازی Biomutant در نگاه اول غمگین و ترسناک به نظر می‌رسد، به‌خصوص آنکه یک ویروس مهلک باعث نابودی بخش بزرگی از جانداران شده و بدتر از همه، درخت زندگی که فرح‌بخش طبیعت و تک‌تک جانداران است، آخرین نفس‌هایش را می‌کشد. هرکدام از موجودات در قبایل مختلفی، زجر بزرگ هستی را به دوش می‌کشند؛ اما همچنان بانشاط به حیات خویش ادامه می‌دهند. دنیای بازی بایومیوتنت، سرشار از داستان‌ها و گفتگوهایی است که شمارا به خنده می‌اندازند و سرگرمتان می‌کنند؛ اما فهم چنین دیالوگ‌ها و به‌خصوص صحبت‌های طنزآمیز و طعنه‌دار شخصیت‌ها، کار چندان آسانی نیست. به همین دلیل است که زرین پخش هنر سریعاً دست‌به‌کار شد و زیرنویس فارسی بازی Biomutant را با پوشش تمامی بخش‌ها ازجمله‌ منوها و تنظیمات بازی، منتشر کرد. زیرنویس فارسی بازی بایومیوتنت، نتیجه‌ی تلاش یک تیم حرفه‌ای از مترجمان و افرادی عاشق بازی‌های ویدیویی است که به‌صورت شبانه‌روزی در تلاش‌اند تا بتوانند زیرنویس فارسی بازی‌ها را به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار مخاطب پارسی‌زبان قرار دهند.

زیرنویس فارسی بازی Biomutant تمامی بخش‌های مختلف این اثر جهان باز را پوشش داده است؛ می‌دانید که یک بازی جهان باز، سرشار از اتفاقات و دیالوگ‌های مختلف است و همین باعث شد تا حجم کاری تیم زیرنویس هم به‌مراتب افزایش یابد؛ اما خوشبختانه تمامی استانداردهای یک ترجمه‌ی سازمان‌یافته رعایت شده و برای تک‌تک واژه‌ها، تصمیم‌گیری دقیقی شده است. یکی از مشکلات ترجمه‌ی بازی بایومیوتنت، وجود اسامی عجیب بود که یافتن معادل مناسب برای آن‌ها بسیار سخت بود؛ اما تمامی چالش‌های پیش رو حل‌شده‌اند و زیرنویس فارسی بدون هیچ‌گونه اشکال و با زبان فارسی روان در اختیار شما قرارگرفته است. با نصب زیرنویس فارسی بایومیوتنت، امکان گردش و لذت بردن از فضای زیبا و معرکه بازی را خواهید داشت و این فرصتی است که به‌ندرت در اختیار مخاطب پارسی بازی‌های ویدیویی قرار می‌گیرد و دیگر هیچ بهانه‌ای برای عدم دانلود بازی و غرق شدن در فضای عمیق و چشم‌نواز Biomutant نخواهید داشت.

با نصب زیرنویس فارسی بازی Biomutant نه‌تنها داستان و مأموریت‌ها را بهتر متوجه می‌شوید، بلکه امکان تغییر بهتر تنظیمات و دست‌کاری منوهای بازی را خواهید داشت. همان‌طور که می‌دانید، یک بازی نقش‌آفرینی پر از منوها و آیتم‌های گوناگون با توضیحات کوتاه است که فهم آن‌ها، بخش بزرگی از مشکلات را حل می‌کند. با نصب زیرنویس فارسی بازی بایومیوتنت، امکان انتخاب بهترین تنظیم گرافیکی را خواهید داشت و همچنین با دانش بیشتری، این اثر جهان باز را تمام خواهید کرد. پارسی گیم به‌صورت مداوم در تلاش است تا بازی‌های بیشتری را ترجمه و زیرنویس کند و به‌صورت کاملاً رایگان در دسترس علاقه‌مندان و کاربران عزیز قرار دهد؛ می‌توانید با تبلیغ سایت و به اشتراک‌گذاری مطالب ما در شبکه‌های اجتماعی، قوت ادامه‌ی راه را به ما بدهید.

وقت آن است به قسمت دانلود زیرنویس بازی مراجعه کنید و ماجراجویی فراموش‌نشدنی را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید