دانلود رایگان فیلم “سامورایی در برلین” با کیفیت بالا (چند کیفیت) بدون سانسور

سامورایی در برلین فیلمی کمدی به کارگردانی مهدی نادری و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفاری ساخته شده است
خلاصه داستان سامورایی در برلین

فیلم یک کمدی اجتماعی است که بیش از نیمی از آن در شهر برلین آلمان ساخته شده است.

این فیلم قصه گروه سه نفره ای را روایت می کند که در راس آنها جمشید سامورایی با بازی حمید فرخ نژاد قرار دارد. کار این گروه وصول کردن چک یا روکردن دست یک نفر و کارهایی از این قبیل است . موقعیتی پیش می آید و این سه نفر (حمید فرخ نژاد،امیرمهدی ژوله و میرطاهر مظلومی) برای بازگرداندن سند یک زمین به برلین می روند و ادامه ماجرا…

تمامي بازيگران

حمید فرخ‌نژاد، امیر مهدی ژوله، میرطاهر مظلومی، هومن حاجی عبداللهی، میترا حجار، سامان صفاری، نادر مشایخی، محسن حسینی، احمد سمنار و گوهر خیراندیش به همراه رنه اشتولز (بازیگر زن آلمانی)

دانلود رایگان و قانونی:

خرید قانونی این فیلم:

دانلود فیلم سامورایی در برلین

نقد و بررسي فيلم سامورایی در برلین

فیلمنامه که اصلی ترین ساختمان هر فیلمی محسوب می شود، یک ویرانه کامل در فیلم محسوب می شود. جایی که ما با سه شخصیت کاملاً نادان مواجه هستیم که به این سو و آن سو می روند و داد و فریاد به راه می اندازد و مجموعه ای از لودگی های ممکن را نیز به تصویر می کشند.اگر چه در این فیلم شوخی های زننده کلامی کمتر دیده می شود و کارگردان آن سعی کرده است کمدی سالم تری نسبت به کمدی های چند ماه اخیر سینما روی پرده ببرد اما همچنان در برخی سکانس ها، صحنه ها یا دیالوگ های نامناسب دیده می شود.

در فیلمنامه سامورایی در برلین عجیب اثر یک دوجین شخصیت مکمل هم حضور دارند که بود و نبودشان ابداً تاثیری بر روند قصه ندارد. از همان دست شخصیت هایی که معمولاً بازیگران شناخته شده سینمای ایران می پذیرند حضور چند دقیقه ای در آن داشته باشند تا نامهای شاخص حاضر در فیلم بیشتر باشد و تبلیغات اثر نیز موثرتر.

اما اگر فیلم هایی نظیر تگزاس و خوب بد جلف را دوست داشتید پیشنهاد می شود این فیلم را ببینید

ساير عوامل فيلم سامورایی در برلین

مدیر فیلمبرداری: امیر موسوی

طراح چهره پردازی: عبدالله اسکندری

مدیر صدابرداری: محمد شاهوردی

طراح لباس: آزاده قوام

طراح صحنه: سعید هنرمند

شما هم نظر خود را پس از ديدن فيلم در پايين مطلب به اشتراک بگذاريد 

دیدگاهتان را بنویسید