دانلود فیلم تنها در خانه دوست داشتنی 2021 دوبله فارسی

Home Sweet Home Alone 2021 1080, 720, 480, پخش آنلاین و دانلود رایگان

دوبله تصویر دنیای هنر، بازبینی شده

درباره تنها در خانه دوست داشتنی
خلاصه فیلم : مکس، پسربچه 10 ساله‌‌ای است که به طور تصادفی از سفر خانواده‌ خود به توکیو در تعطیلات سال نو جا مانده و باید چند روزی را تنها به سر کند. مکس در ابتدا از اینکه کل خانه را در اختیار خود دارد خوشحال می‌شود اما طولی نمیکشد که دزدهای داستان تصمیم به سرقت خانه‌ خالی خانواده‌ مکس می‌گیرند و…

درباره فیلم : تنها در خانه دوست داشتنی (Home Sweet Home Alone) یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر کمدی و فیلم کودکان آماده اکران به کارگردانی دن مازر با فیلمنامه‌ای از مایکی دی و استریتر سیدل است. این ششمین قسمت از سری فیلم‌های تنها در خانه محسوب می‌شود، و یک نسخه مجدد از فیلم اصلی سال ۱۹۹۰ خواهد بود. فیلم تنها در خانه دوست داشتنی به عنوان یک فیلم انحصاری دیزنی پلاس تولید شده‌است.

فیلم‌برداری اصلی در فوریه سال ۲۰۲۰، در کانادا آغاز شد. در مارس همان سال، به دلیل دنیاگیری کووید-۱۹ و محدودیت‌های صنعت در سراسر جهان، فیلم‌برداری متوقف شد. در نوامبر سال ۲۰۲۰، دیزنی اعلام کرد که تمام فیلم‌های خود که توسط ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، فیلم‌برداری را از سر گرفتند و در برخی موارد فیلم‌برداری اصلی را به پایان رساندند.

بازیگران :

لی کمپر در نقش پم
راب دیلینی در نقش جف
آرچی یتس در نقش مکس
تیموتی سیمونز در نقش هانتر
آلی مکی در نقش می
ایسلینگ بی در نقش کارول
کنان تامپسون در نقش گاوین
پیت هلمز در نقش بلیک
کیتی بث هال در نقش ابی

دیدگاهتان را بنویسید