دانلود فیلم “جمعه سیاه Black Friday” با زیرنویس فارسی

با زیرنویس فارسی چسبیده

فیلم جمعه سیاه 2021 داستانی ترسناک و کمدی از کارمندان یک فروشگاه اسباب‌بازی است که درگیر انگل‌های ناشناخته می‌شوند!

این فیلم در یکی از محبوبترین ژانر‌ های سینما کمدی و ترسناک ساخته شده است. داستان این فیلم درباره یک اتفاق عجیب و غریب در یک فروشگاه اسباب بازی است. گروهی از کارمندان فروشگاه درگیر یک چالش وحشتناک می‌شوند. این کارمندان باید در برابر یک گروه کثیری از خریداران از خود محافظت کنند. این خریداران آلوده به یک انگل هستند که بسیار خطرناک است.

فیلم جمعه سیاه ۲۰۲۱ Black Friday

معرفی فیلم جمعه سیاه Black Friday 2021:

فیلم جمعه سیاه Black Friday 2021 در ژانر کمدی و ترسناک به کارگردانی کیسی تبو (Casey Tebo) ساخته شده است. فیلمنامه این اثر توسط اندی گرسکویاک (Andy Greskoviak) نوشته شده است. تاریخ دقیق اکران فیلم جمعه سیاه در 19 نوامبر (معادل با جمعه 28 آبان سال 1400) اعلام شده است. اکران رسمی این فیلم توسط رسانه بزرگ Screen Media Films صورت می‌گیرد. همچنین کمپانی‌های بزرگ تولید‌کننده این فیلم MFW Productions و The Warner Davis Company هستند. تهیه‌کنندگان حرفه‌ای فیلم جمعه سیاه 2021 الیوت بارکر (Elliott Barker) و وانر دیویس (Warner Davis) می‌باشند که با این کمپانی‌های بزرگ همکاری کرده‌اند.

فیلم جمعه سیاه ۲۰۲۱

ستارگان این فیلم دوون ساوا (Devon Sawa) در نقش کن، بروس کمپبل (Bruce Campbell) در نقش جاناتان، ایوانا باکورو (Ivana Baquero) در نقش مارنی، ریان لی Ryan lee در نقش کریس، و مایکل جی وایت (Michael Jai White) در نقش آرکی با یک دیگر در این فیلم همکاری و ایفای نقش کرده‌اند. در رسانه IMDB امتیاز این فیلم 7.6 از 10 می‌باشد که نسبت به دیگر فیلم‌ها در همین ژانر امتیاز بالایی است.

داستان فیلم جمعه سیاه ۲۰۲۱

نکته قابل توجهی که باید گفته شود این فیلم اقتباسی از Black Caravan نیست هرچند که سکانس‌های مشابهی دارد. همچنین با وجود فضاهای مشابه تقلیدی هم از فیلم موزیکال 2020 StarKid نمی‌باشد. نقد‌های مثبتی نسبت به این فیلم شده است از جمله آنکه از کارگردان و نویسنده فیلم جمعه سیاه 2021 به علت انتخاب‌های آگاهانه‌شان تمجید شده است.

معرفی فیلم جمعه سیاه 2021 Black Friday: انگلی خطرناک در شب شکرگزاری کارمندان یک فروشگاه اسباب‌بازی را تهدید می‌کند!

داستان فیلم جمعه سیاه 2021 Black Friday درباره شب شکرگزاری و اتفاقات پیرامون آن در شهر بوستون است. در شب شکرگزاری تعدادی از کارمندان یک فروشگاه اسباب‌بازی با نارضایتی به سرکار می‌روند. آن‌ها باید فروشگاه را در شلوغ‌ترین روز خرید سال در نیمه شب باز کنند. در همین شب به صورت کاملا ناگهانی یک شهاب سنگ به زمین برخورد می‌کند که با یک انگل ناشناخته همراه است. حال این افراد باید به مبارزه با این انگل و کسانی که آلوده به این انگل شده‌اند مبارزه کنند. در نتیجه روز شکرگزاری و جمعه سیاه تبدیل به یک جنایت مرگبار می‌شود.

منبع: easyreader.com

نقد و بررسی

امتیاز فیلم از نظر کارشناسان روکیدا

6.5امتیاز روکیدا

تیم کارشناسی سینما و فیلم و سریال مجله اینترنتی روکیدا بر اساس پارامترهای تولید، ترکیب، کارگردانی، ایفای نقش، جلوه‌های ویژه، فیلم‌نامه، تدوین، ریتم و ضرب آهنگ، طراحی صحنه و لباس، موضوع، نوآوری، جذابیت، موسیقی و بودجه هزینه شده و بسیاری ریز موارد دیگر، امتیازی اختصاصی برای هر فیلم و سریالی در نظر می‌گیرد. در این بخش میانگین نمرات و جزئیات امتیاز روکیدا را مشاهده نمایید.

نقاط قوت

 • کارگردانی خوب
 • ایفای نقش خوب
 • فیلمنامه جذاب
 • طراحی صحنه جذاب

جزیات امتیازهای روکیدا

 • کارگردانی6
 • ایفای نقش7
 • ریتم و ضرب آهنگ6
 • فیلم‌نامه7
 • جلوه‌های ویژه6
 • موضوع6
 • جذابیت7
 • طراحی صحنه و لباس7

دیدگاهتان را بنویسید