دانلود فیلم سینمایی ایرانی “ازدواج جنجالی” با چند کیفیت و پخش آنلاین قانونی

ازدواج جنجالی کمدی جدید نمایش خانگی است که بدون اکران سراسری برای دانلود آماده شد. فیلم ازدواج جنجالی رایگان با لینک مستقیم به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر نصیری است که در سال 1400 ساخته و در سال 1401 اکران شد؛ فیلمنامه این فیلم توسط اصغر نصیری، میثم سوسیادر و مسعود نجف‌علی به صورت مشترک نوشته شد.

لیست بازیگران فیلم

یوسف تیموری، محمد شیری، فاطمه شکری، خشایار راد، محمدرضا داوودنژاد، قنبر حامد، سولماز حصاری، یاسمین خلخالی، سالار اسمی، امیرحسین داودی، حسین نصیری، محمد بهجتی، بهزاد اجلی، محمدتقی نجفی، حسین شایانفر، مجید زمانی، رضا غیابی، المیرا شبان، نادر نجفی، بهروز بابانژاد

خلاصه داستان فیلم

فیلم ازدواج جنجالی با نام قبلی جد خوب من، داستان یک ازدواج عجیب با شرطی عجیب را روایت می‌کند. این فیلم روایت دختر و پسری جوان است که با همدیگر در یک آژانس هواپیمایی همکار هستند. پسر جوان (با بازی یوسف تیموری) و دختر جوان (با بازی سولماز حصاری) کم‌کم به هم علاقمند می شود و تصمیم می‌گیرند تا با یکدیگر ازدواج کنند. اما وقتی این موضوع را با خانواده‌های خود در میان می‌گذارند، اتفاق عجیبی می‌افتد و خانواده آن‌ها برای ازدواج‌شان با هم، یک شرط عجیب می‌گذارند.

فیلم ازدواج جنجالی

ما در زرین پخش هنر این فیلم و امثال آن را اصلا پیشنهاد نکرده و طرفدار فیلم های ایرانی نیستیم

دیدگاهتان را بنویسید