دانلود فیلم موربیوس 2022 Morbius زیرنویس فارسی کیفیت بالا + پخش آنلاین

مایکل موربیوس که از یک بیماری نادر خون رنج می برد ، یک درمان خطرناک را امتحان می کند که او را با نوعی خون آشام رنج می دهد .

زیرنویس چسبیده + بازبینی

توضیحات فیلم Morbius

Morbius یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که در آن شخصیت مارول کامیکس موربیوس، خون‌آشام زنده که توسط کلمبیا پیکچرز در ارتباط با مارول تولید شده است، حضور دارد این فیلم که توسط Sony Pictures Releasing توزیع شدهاست، قرار است سومین فیلم در دنیای مرد عنکبوتی سونی باشد کارگردانی این فیلم بر عهده دنیل اسپینوزا ، نویسندگی مت سازاما و بورک شارپلس است و جرد لتو در نقش مایکل موربیوس در کنار مت اسمیت ، آدریا آرجونا ، جرد هریس ،آل مادریگال و تایریس گیبسون در این فیلم، موربیوس پس از تلاش برای درمان خود از یک بیماری خونی نادر، تبدیل به یک خون آشام می شود.

معرفی بازیگران فیلم Morbius

جارد لتو در نقش مایکل موربیوس

مت اسمیت در نقش لوکسیاس تاج

آدریا آرجونا در نقش مارتین بانکروفت نامزد موربیوس

جارد هریس به عنوان مربی موربیوس

آل مادریگال در نقش آلبرتو رودریگز یک مأمور FBI در حال شکار موربیوس

Tyrese Gibson در نقش Simon Stroud

تولید و انتشار فیلم موربیوس

Artisan Entertainment در ماه مه سال 2000 با همکاری Marvel Entertainment برای تولید ، تأمین مالی و توزیع چندین فیلم بر اساس شخصیت های کمیک Marvel از جمله Morbius ، خون آشام زنده ، از توافق با Marvel Entertainment خبر داد. پیش از این ، این شخصیت قرار بود در فیلم Blade (1998) ظاهر شود ، كه توسط كارگردان استیون نورینگتون پیش از نقش بزرگتر دنباله ای در كامو ظاهر شد. با این حال ، شخصیت پس از انتخاب نورینگتون برای عدم بازگشت برای فیلم ، از فیلم اول بریده شد و در Blade II (2002) معرفی نشد.

زمان اکران فیلم Morbius

Morbius قرار است توسط Sony Pictures Releases در ایالات متحده در 21 ژانویه 2022 در IMAX منتشر شود . سونی فیلم Morbius با بازی جرد لتو، مایکل کیتون، تایریس گیبسون، مت اسمیت، آدریا آرجونا و جرد هریس که قرار بود در روز ۸ بهمن اکران شود را برای هفتمین بار به تعویق انداخت و به تاریخ ۱۲ فروردین موکول کرد!

درباره فیلم موربیوس

تیزر تریلر این فیلم در 13 ژانویه 2020 منتشر شد جولیا الکساندر در The Verge ، فرضیه فیلم را که توسط تریلر ارائه شده است، “مسخره” توصیف کرد، در حالی که مت گلدبرگ از Collider احساس کرد که به نظر می رسد ” احمقانه» و همچنین اشاره کرد که این فیلم بسیار شبیه به Venom است، که او اذعان داشت که از نظر تجاری موفق بوده است اسکات مندلسون، که برای فوربس می نویسد ، با مقایسه با Venom که به نظر او به دلیل موفقیت چند فیلم آخر مرد عنکبوتی سونی حرکت خوبی بود، موافق بود ، اما هشدار داد که ممکن است لتو باکس آفیس مشابهی نداشته باشد. برای مخاطبان عام کهتام هاردی به ونوم داد بیشتر بحث‌های پیرامون تریلر بر افشای نقش کیتون و اشاره بصری به مرد عنکبوتی متمرکز بود که منجر به سوالاتی در مورد رابطه فیلم با فیلم‌های مرد عنکبوتی و دنیای سینمایی مارول گسترده‌تر شد.

دیدگاهتان را بنویسید