You are currently viewing دانلود فیلم Spider Man No Way Home 2021  مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست 1400

دانلود فیلم Spider Man No Way Home 2021 مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست 1400

فیلم Spider Man No Way Home اسپایدر من: راهی به خانه نیست محصول ۲۰۲۱ آمریکا است. فیلم Spider Man No Way Home به فارسی مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت مرد عنکبوتی Marvel Comics ساخته شده است و توسط Columbia Pictures و Marvel Studios تهیه شده و توسط Sony Pictures Releasing توزیع شده است. این فیلم قرار است دنباله ای برای Homecoming (2017) و  Far From Home (2019) و بیست و هفتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد.

ژانر: اکشن، تخیلی، ماجراجویی

انتشار: ۲۰۲۱

زبـان: انگلیسی

کارگردان: Jon Watts (جون واتس)

نویسنده: Steve Ditko (استیو دیتکو)

زمان اکران: ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (ایالات متحده)

آهنگساز: مایکل جاکینو

فیلم Spider Man No Way Home

بازیگران فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch از جمله بازیگران Spider Man No Way Home هستند

تام هالند در نقش پیتر پارکر

زندایا در نقش ام جی : همکلاسی و دوست دختر پارکر.

جی بی اسموو در نقش جولیوس دل : معلم پارکر.

جیکوب باتالون در نقش ند لیدز : بهترین دوست پارکر.

ماریسا تومی در نقش می پارکر : عمه پارکر.

جیمی فاکس در نقش مکس دیلون

فیلم Spider Man No Way Home

درباره فیلم Spider Man No Way Home

تا آگوست ۲۰۱۹ ، توسعه دو فیلم جدید مرد عنکبوتی آغاز شد و سونی امیدوار بود واتس و هلند برای هر دو بازگردند. با هلند قرارداد بازگشت برای یک فیلم دیگر بسته شد ، در حالی که واتز قرارداد دو فیلم خود را به پایان رسانده بود و باید در هر فیلم دیگری امضا می کرد. تا آن زمان ، مارول استودیو و شرکت مادرش والت دیزنی استودیو چندین ماه در مورد گسترش قرارداد خود با سونی بحث کرده بودند. قرارداد فعلی باعث شد تا مارول و فیج فیلمهای مرد عنکبوتی را برای سونی تهیه کنند و ۵ درصد از درآمد آنها را دریافت کنند.

سونی می خواست قرارداد را با تعداد بیشتری از فیلم هایی که در ابتدا توافق شده بود ، گسترش دهد و شرایط مشابه قرارداد اولیه را حفظ کند. دیزنی ابراز نگرانی از حجم کار Feige در تولیدحق امتیاز Marvel Cinematic Universe (MCU) در حال حاضر و درخواست ۲۵ تا ۵۰ درصد از سهام فیلمهای آینده Feige برای سونی را دارد. سونی که نتوانست به توافق برسد ، اعلام کرد که در فیلم بعدی مرد عنکبوتی بدون دخالت فایگه یا مارول پیش می رود. در بیانیه آنها تصدیق شد که این می تواند در آینده تغییر کند ، از فیگه برای کار در دو فیلم اول تشکر کرد و گفتند آنها از “مسیری که [فایگ] به ما کمک کرده است قدردانی می کنیم ، که ما آن را ادامه خواهیم داد”.

فیلم Spider Man No Way Home

دانلود فیلم Spider Man No Way Home با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید