You are currently viewing دانلود مانگا واگاباند Vagabond تمام قسمت ها کامل PDF

دانلود مانگا واگاباند Vagabond تمام قسمت ها کامل PDF

واگاباند (ژاپنی: バガボンド هپبورنBagabondo؟) یا بی‌خانمان، عنوان مجموعه مانگا ژاپنی است؛ با نقاشی و داستان تاکه‌هیکو اینوئه. در این مانگا، زندگینامه یک شمشیرزن ژاپنی به نام میاموتو موساشی، بر اساس رمان «موساشی» نوشتهٔ ایجی یوشیکاوا به تصویر کشیده شده‌‌است.

تعداد قسمت ها: 40 جلد – حجم تمام قسمت ها باهم: 327 مگابایت. زبان: انگلیسی (اصلی)

داستان واگاباند در اواخر سدهٔ شانزدهم و دوران سنگوکو می‌گذرد. شینمن تاکزو نوجوانی است که به دلیل رفتار خشن و درسرسازی‌هایش با اهالی روستا مشکل دارد و از طرف آنان طرد می‌شود. در هفده سالگی، همراده دوستش، ماتاهاچی، از دهکده می‌گریزد و به قشون تویوتومی هیده‌یوری می‌پیوندد تا در نبرد سکیگاهارا به مصاف قبیلهٔ توکوگاوا برود. اما قشون تویوتومی شکست سختی می‌خورد و دوران تقریباً سیصدسالهٔ حکمرانی شوگونها آغاز می‌شود. تاکزو و ماتاهاچی از مهلکه جان سالم به در می‌برند و هم قسم می‌شوند که در باقیماندهٔ عمر دست به کارهای بزرگ بزنند و نام خود را جاودان کنند. تاکزو تصمیم می‌گیرد به یک بی‌خانمان تبدیل شود و با پرسه زدن در جهان حریفان قوی را به مبارزه بطلبد.

در جشنواره هنرهای رسانه‌ای ژاپن در سال ۲۰۰۰، «بی‌خانمان» برندهٔ جایزهٔ بزرگ شد. در همان سال، مانگا برندهٔ بیست و چهارمین جایزه مانگای کودانشا ردهٔ مانگاهای عام شد. در سال ۲۰۰۲ نیز برندهٔ جایزه فرهنگی تزوکو اوسامو شد. نسخهٔ آمریکای شمالی نامزدی جایزه آیزنر را برای اینوئه در ردهٔ بهترین نویسنده/طراح به ارمغان آورد. از «بی‌خانمان» ۸۲ میلیون نسخه در جهان به فروش رسیده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید