You are currently viewing دانلود مستند واکسن ها: امن و کارآمد! یک نظر دوم. با زیرنویس فارسی و انگلیسی “Safe and effective – a second opinion 2022”

دانلود مستند واکسن ها: امن و کارآمد! یک نظر دوم. با زیرنویس فارسی و انگلیسی “Safe and effective – a second opinion 2022”

این مستند ساخت سال 2022 انگلیس به آسیب‌ها، عوارض جانی و روحی و سوگواری‌های ناشی از واکسن کووید-۱۹ اشاره می‌کند، اما همچنین نگاهی فراگیر به نقص‌های سیستمیک دارد که به نظر می‌رسد آنها را فعال کرده است.

این تنها یکی از بسیار مستند های افشای حقایق هست که با دانشمندان و آسیب دیدگان و صاحب نظران مصاحبه میکنه و درمورد واکسن ها هشدار میده. البته این یکی نوشدارو بعد از مرگ سهراب هست (حداقل متوجه میشید چه بلایی سر خودتون آوردید!!)

صفحه در IMDB – ساخته شده توسط Oracle films (اوراکِل فیلم) و News uncut (اخبار بدون سانسور)

مدت زمان: 55 دقیقه و 24 ثانیه – زبان: انگلیسی – زیرنویس: فارسی و انگلیسی با مترجم گوگل – حجم: 300 مگابایت – کیفیت: HD720

سال پیش، من هم داخل همین سایت (زرین پخش هنر) یک صفحه پر از مطالب و مستندات از افشای حقایق درمورد واکسن و پشت پرده ها گذاشته بودم که چند ماه بالای سایت پین شده بود تا اینکه تابستان 1401 عمو ارشاد زحمت کش زد فیلتر کرد یک ماه سایتم رو و پشت تلفن گفت که بخاطر همین مطلب واکسن ها فیلتر کردیم سایتت رو، پاکش کن تا ببینیم چی میشه! — بزار بگم چی میشه، هرچیزی رو در برابرش مقاومت کنی محکم تر میاد سراغت، عوارض واکسن ها و مرگ و میر ها رو چطور سانسور میکنی سانسورچی غیرمحترم؟؟!!

دیدگاهتان را بنویسید