You are currently viewing دانلود pdf کتاب معلم تاپ ناچ Top Notch 1 2 3 و fundamentals ویرایش دوم و سوم با جواب ها کامل

دانلود pdf کتاب معلم تاپ ناچ Top Notch 1 2 3 و fundamentals ویرایش دوم و سوم با جواب ها کامل

در این مطلب کتاب معلم (Teacher’s Book) سری کتاب های تاپ ناچ (TopNotch) ویرایش edition دو و سه را فراهم کرده ایم؛ برای هر چهار سطح این کتاب یعنی Fundamentls-1A-1B-2A-2B-3A-3B که لینک دانلود تمام این کتاب ها برای هر دو ادیشن دو و سه (قدیم و جدید) را در اختیار شما میگذاریم.

این کتاب ها شامل پاسخ تمرینات داخل درس و سوالات رایتینگ بوستر انتهای کتاب میشود، همچنین ترتیب تدریس برای مدرسین و معلمان زبان انگلیسی.

Top Notch (تاپ ناچ) مجموعه ای چهار سطحی است که توسط انتشارات لانگمن برای آموزش زبان انگلیسی به چاپ رسیده است و در خیلی از موسسات و آموزشگاه های زبان کشور مورد استفاده قرار می گیرد. سطح اول این مجموعه سطح Fundamentals است که برای آن دسته از زبان آموزانی است که سطح زبان آنها در پایین ترین سطح (یعنی سطح مبتدی) قرار دارد. سه سطح بعدی این مجموعه هم سطوح 1 تا 3 هستند.

در این پست کتاب های معلم (Teacher’s Books) هر چهار سطح ویرایش دوم و سوم این مجموعه قرار داده شده اند که می توانید آنها را دانلود نمایید. توجه داشته باشید که در خیلی از موسسات و آموزشگاه های زبان هر کدام از این سطوح به دو قسمت A و B تقسیم می شوند. مثلا سطح Fundamentals به دو سطح Fundamentals A و Fundamentals B تقسیم می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید