در سال ۲۰۲۱ چه بازی‌هایی بیشتر در گوگل جستجو شدند؟

یک بازی کلیکی ساده در صدر لیست

جواد تاجی ۱ روز پیش ۵  ذخیره

در سال ۲۰۲۱ چه بازی‌هایی بیشتر در گوگل جستجو شدند؟

گوگل فهرست «جستجوی سال ۲۰۲۱» خود را منتشر کرد که شامل بیشترین عبارات جستجو شده توسط کاربران سراسر جهان در سال جاری می‌شود. این فهرست دارای دسته بندی‌هایی مانند ورزشکاران، بازیگران، آهنگ‌ها و البته بازی‌ها است که بیشترین موارد جستجو شده هرکدام را مشخص می‌کند.

۱۰ بازی برتر سال ۲۰۲۱ که بیشترین جستجو را در گوگل داشته‌اند عبارتند از:

  1. PopCat
  2. FIFA 22
  3. Battlefield 2042
  4. Monster Hunter Rise
  5. Resident Evil Village
  6. Genshin Impact
  7. Call of Duty: Vanguard
  8. Far Cry 6
  9. Madden NFL 22
  10. Metroid Dread
گوگل

کاملا منطقی به نظر می‌رسد فرانچایزهای مانند Madden، FIFA، Call of Duty و Battlefield که در هر سال نسخه جدیدی از آن‌ها منتشر می‌شود، در این لیست حضور داشته باشند، زیرا آن‌ها هر سال در بین محبوب‌ترین بازی‌های سال قرار دارند.

گوگل

Far Cry 6 که در رتبه هشتم لیست قرار گرفته، یکی از بازی‌های بزرگ سال محسوب می‌شود که حضور «جانکارلو اسپوزیتو» نیز آن را مورد توجه قرار داده بود. Resident Evil Village نیز در رتبه پنجم لیست دیده می‌شود که احتمالا محبوبیت Lady Dimitrescu نقش زیادی در آن داشته که با قد بلند و حضور پررنگ خود مورد توجه قرار کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته بود.

Monster Hunter Rise نیز یکی از بازی‌های بزرگ سال برای کپکام و نینتندو سوییچ بود که از زمان عرضه در ماه مارس، تا ماه می ۷ میلیون نسخه از آن فروخته شده بود. همچنین بازی قرار است ماه ژانویه برای پی‌سی نیز عرضه شود و کپکام اخیرا اطلاعات بیشتری در مورد این پورت مانند مشخصات و ویژگی‌های آن ارائه کرده بود.

Genshin Impact نیز که در آگوست ۲۰۲۰ دارای طرفداران بسیار پرشوری است و به طور مداوم شخصیت‌ها و رویدادهای جدید به آن اضافه می‌شود و در رتبه ششم لیست برترین جستجوهای گوگل قرار دارد.

گوگل

هرچند Metroid Dread بازی سال ویجیاتو در رتبه ۱۰ لیست قرار گرفته، اما «داگ بوسر» رئیس نینتندو آمریکا اعلام کرده بود که این بازی «بهترین شروع در بین تمام بازی‌های متروید تاکنون» را تجربه کرده است.

گوگل

در نهایت PopCat در صدر لیست دیده می‌شود، اما این چه بازی است؟ این بازی ساده به شیوه کلیک انجام می‌شود و شما باید روی دهان یک گربه کلیک کنید و با انجام این کار امتیاز کسب خواهید کرد! PopCat در کشورهای آسیایی به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد و به همین دلیل احتمالا بیشترین میزان جستجو سال جاری را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید