در نیمه دوم ماه اکتبر چه بازی‌هایی به گیم پس اضافه خواهند شد؟

مثل همیشه با بازی‌های متنوعی مواجه هستیم

در نیمه دوم ماه اکتبر چه بازی‌هایی به گیم پس اضافه خواهند شد؟

مایکروسافت لیست بازی‌هایی که تا پایان ماه اکتبر برای سرویس «ایکس باکس گیم پس» منتشر می‌شود را فاش کرد که مانند همیشه برخی پروژه‌های مایکروسافت و همچنین بازی‌های مستقل در آن دیده می‌شوند.

بازی‌های جدید گیم پس از روز گذشته به این سرویس اضافه شده‌اند. اولین بازی Outriders است که از طریق گیم پس برای پی‌سی عرضه شد. همچنین بازی اول شخص و مستقل Into the Pit نیز برای پی‌سی، کنسول و سرویس‌های ابری عرضه شده است.

گیم پس

از ٢١ اکتبر یا ٢٩ مهر ماه نیز سه بازی به گیم پس اضافه خواهند شد. بازی مبارزه‌ای دونیم بعدی باندای نامکو، یعنی Dragon Ball FighterZ برای کنسول و سرویس‌های ابری عرضه می‌شود. سپس بازی Echo Generation برای پی‌سی، کنسول و سرویس‌های ابری عرضه خواهد شد که یک عنوان ماجراجویی نوبتی است و داستان آن درباره گروهی از بچه‌هاست که برای نجات شهر کوچک خود با هیولاهای ماوریی مبارزه می‌کنند. در نهایت نیز بازی شوتر فضایی فوق‌العاده Everspace 2 در همان روز برای پی‌سی عرضه خواهد شد.

در ٢٨ اکتبر (۶ آبان) نیز شش بازی به سرویس گیم پس اضافه خواهد شد که مهمترین آن بازی استراتژیک Age of Empires 4 است که همزمان با انتشار روی سرویس دیجیتال ایکس باکس قرار خواهد گرفت. بازی دیگری که در این تاریخ به گیم پس اضافه خواهد شد The Forgotten City است که بر اساس یکی از ماد‌های The Elder Scrolls V: Skyrim با همین نام ساخته شده است.

از جمله بازی‌های دیگری که در این تاریخ به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه خواهند شد شامل Alan Wake’s American Nightmare برای کنسول و پی‌سی می‌شود که توسط رمدی و به عنوان اسپین آف Alan Wake ساخته شده است. در نهایت نیز بازی‌های Bassmaster Fishing 2022 و Nongunz: Doppelganger Edition نیز برای پی‌سی و کنسول و بازی Backbone تنها برای ایکس باکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید