دنباله Death Stranding ساخته می‌شود-به گفته نورمن ریدس

دنباله Death Stranding ساخته می‌شود

به گفته نورمن ریدس، بازیگر نقش اصلی Death Stranding، نسخه دوم این بازی در دست ساخت قرار دارد و او هم در آن باز می‌گردد.

ستاره The Walking Dead که اخیرا برای تبلیغ فصل یازدهم این سریال با خبرنگاران مصاحبه‌ای انجام داده بود، ظاهرا بدون این که کسی چیزی بپرسد ساخت دنباله Death Stranding را تایید کرد. او گفت که فکر می‌کند یک Death Stranding دوم در حال ساخت بوده و تیمش در حال مذاکره برای بازگشت او در نقش سم پورتر است. با توجه به این که ریدس هنوز رسما به این پروژه نپیوسته، احتمالا سال‌ها طول می‌کشد تا نسخه دوم بازی اخیر کوجیما را ببینیم.

به‌طور کل، ریدس سابقه نسبتا درازی در فاش کردن همکاری‌هایش با هیدئو کوجیما دارد. او بعد از کنسل شدن بازی Silent Hills، که خودش قرار بود نقش اصلی‌اش باشد، تایید کرد که در آینده همکاری‌های بیشتری با کوجیما خواهد داشت، و نتیجه آن هم شد Death Stranding. او همچنین سال گذشته هم در ویدیویی برای Wired تایید کرد که با کوجیما روی «چیزهای دیگری» کار خواهد کرد. حالا، او از Death Stranding 2 خبر می‌دهد.

همه این‌ها در حالیست که گیمرها ماه‌هاست درگیر ماجرای بازی مشکوک Abandoned هستند و فکر می‌کنند این پروژه قرار است Silent Hill بعدی به کارگردانی هیدئو کوجیما باشد (که تمام اتفاقات اخیر این نظریه را بیش از پیش غیرمحتمل می‌کنند). از طرفی دیگر، ظاهرا کوجیما وارد یک همکاری با مایکروسافت شده تا یک عنوان انحصاری ایکس باکس بسازد.

شاید تا انتشار نسخه دوم زمان زیادی مانده باشد، اما ماه آینده قرار است Death Stranding Director’s Cut را برای پلی استیشن 5 داشته باشیم. معلوم نیست، شاید در این نسخه گسترش‌یافته اشاره‌ای به یک دنباله وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید