دومین تریلر رسمی ریمستر سه‌گانه GTA منتشر شد [تماشا کنید]

تاریخ انتشار این مجموعه مشخص و پیش‌فروش آن هم باز شد

دومین تریلر رسمی ریمستر سه‌گانه GTA منتشر شد [تماشا کنید]

دومین تریلر رسمی ریمستر سه‌گانه GTA یا GTA: The Trilogy – Definitive Edition منتشر شد و این مجموعه حالا یک تاریخ انتشار دارد.

پس از ماه‌ها شنیدن شایعات و مدتی بیشتر انتظار برای دیدن این ریمستر مورد انتظار، تریلر دوم آن بالاخره ما را با ظاهر جدید بازی آشنا می‌کند. همانطور که در اطلاعات پیش‌تر فاش شده فهمیدیم، سه بازی GTA 3، وایس سیتی و سن آندریاس همچنان سبک گرافیکی اصلی خود را حفظ کرده‌اند، اما حالا شامل بهبودهای بزرگی در نورپردازی، بافت‌ها و مدل شخصیت‌ها می‌شوند.

اما گرافیک تنها تغییر مهم این بازی‌ها نیست، بلکه کنترل آن‌ها هم کاملا مدرن شده و به گفته راکستار، مشابه سبک و سیاق GTA V شده است. این مسئله از شاید از گرافیک هم بهبود مهم‌تری باشد، چرا که آن بازی‌ها از نظر کنترلشان واقعا خوب عمر نکرده‌اند. یک تغییر خوب دیگر هم که تایید شده، امکان شروع بلافاصله ماموریت‌های شکست خورده است.

با انتشار این تریلر، تاریخ عرضه GTA: The Trilogy – Definitive Edition مشخص شد. ریمستر سه‌گانه GTA در تاریخ ۲۰ آبان به صورت دیجیتالی، و در تاریخ ۱۵ آذر به صورت فیزیکی برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، سوییچ و پی‌سی (از طریق فروشگاه راکستار گیمز) منتشر خواهد شد. قیمت این مجموعه روی تمام پلتفرم‌ها ۶۰ دلار خواهد بود.

و در نهایت، یک خبر خوب برای کاربران ایکس باکس و یک خبر خوب دیگر برای کاربران پلی استیشن: نسخه ریمستر شده GTA San Andreas از روز اول انتشار روی سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس خواهد بود. همچنین ریمستر GTA 3 نیز از تاریخ ۱۵ آذر وارد سرویس PS Now خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید