دوچرخه‌سواری خیریه یک استریمر به یاد کاربران درگذشته GTA Online

به یاد رفتگان

دوچرخه‌سواری خیریه یک استریمر به یاد کاربران درگذشته GTA Online

یک استریمر توییچ و طرفدار بازی GTA دوچرخه‌سواری خیره خود را در سراسر ایالات متحده به یاد بازیکنان درگذشته سرور NoPixel شروع کرده است.

NoPixel به یکی از بزرگترین سرور‌های بازی GTA Online تبدیل شده است. به لطف مشارکت گروهی توسعه‌دهندگان، NoPixel دارای نسخه گسترده‌تری از GTA Online است که به بازیکنان اجازه می‌دهد شخصیت‌های خود را ایجاد کنند و نقش‌های مختلفی داشته باشند. در حال حاضر تعداد افراد این سرور بسیار زیاد است و نظر تعدادی از تولیدکنندگان محتوای توییچ و یوتیوب را نیز به خود جلب کرده.

بازی GTA

مانند هر جامعه دیگری برخی بازیکنان سرور NoPixel بسیار شناخته شده‌اند و با یکدیگر در ارتباط هستند. در جامعه‌ای به این بزرگی، طبیعتا وقایع ناگواری برای برخی از چهره‌های آشنای آن رخ می‌دهد. بازیکنان در قسمت Legion Square بازی دیوار یادبودی ایجاد کردند و نام اعضای فوت شده سرور را روی آن نوشته‌اند. آخرین موردی که به این لیست اضافه شده Misty “DovahPug” Mocha است که در ماه مه سال جاری پس از چندین سال مبارزه با سرطان درگذشت.

نام‌های دیگری که روی دیوار دیده می‌شوند عبارتند از itsStarkey، Blue622 و CallMeGrub که همه آن‌ها سال ۲۰۲۰ درگذشتند. به همین دلیل در روز دوشنبه ۱ شهریور، یکی از اعضای دیگر NoPixel تصمیم گرفت به افتخار این چهار نفر از فیلادلفیا تا سان فرانسیسکو را دوچرخه‌سواری کند. کیمچی که در بازی GTA Online با نام Sun Moon شناخته می‌شود، تخمین می‌زند که این سفر نزدیک به ۵۵۰۰ کیلومتر است و تا حدود ۱۰ مهر طول خواهد کشید. او قصد دارد کل سفر را به صورت زنده پخش کند و امیدوار است با انجام این کار ۱۰۰ هزار دلار برای امور خیریه جمع آوری کند.

دیدگاهتان را بنویسید