دو بازی عالی را هم اکنون رایگان از استیم دریافت کنید-اما باید عجله کنید

از قدیم می‌گویند «مفت باشد، کوفت باشد» و استیم هم تا چند روز آینده دو بازی را رایگان کرده که قطعا بسیار بهتر از «کوفت» هستند.

اگر هم اکنون به استیم بروید، می‌توانید دو بازی عالی Little Nightmares و Company of Heroes 2 را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید و برای همیشه در اکانتتان نگه دارید. البته بهتر است زودتر برای دریافت این دو عنوان اقدام کنید، چون قرار نیست برای مدت زیادی رایگان بمانند. Little Nightmares تا ساعت ۲۱:۳۰ یکشنبه ۹ خرداد، و Company of Heroes 2 تا ساعت ۲۱:۳۰ دوشنبه ۱۰ خرداد قابل دریافت خواهند بود.

Little Nightmares یک بازی ترسناک دو بعدی است که حال و هوایی مشابه Limbo دارد. این بازی که توانسته میانگین نمره ۹۵٪ یا Overwhelmingly Positive را دریافت کند، چند ماه پیش یک دنباله به نام Little Nightmares 2 دریافت کرد که توانست موفقیت نسخه اول را تکرار کند. اگر علاقه‌مند به تجربه آن بازی هستید، الان فرصت خوبیست که نسخه اول را برای خود تجربه کنید.

از طرف دیگر Company of Heroes 2 یک بازی استراتژی RTS در دوران جنگ جهانی دوم است. CoH2 اگرچه به اندازه نسخه اولش نقدهای مثبتی دریافت نکرد، اما همچنان به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های این ژانر شناخته می‌شود. اگر از طرفداران این ژانر هستید و این بازی را تجربه نکردید، الان یک فرصت عالی است. لازم به ذکر است که علاوه بر بازی اصلی، بسته الحاقی Ardennes Assault هم در حال حاضر رایگان شده است.

این روزها ایام خوبی واسه بازی‌های رایگان است. روی فروشگاه اپیک گیمز تا پنجشنبه فرصت دارید که Among Us را دریافت کنید. در فروشگاه پلی استیشن نیز بازی‌های رایگان ماه ژوئن پلی استیشن پلاس نیز از چند روز دیگر در دسترس قرار می‌گیرند و شامل عناوینی همچون Star Wars: Squadrons می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید