دیزنی احتمالا در دسامبر از بازی جدید Star Wars رونمایی خواهد کرد

استودیوهای زیادی در حال کار روی بازی‌های Star Wars هستند

دیزنی احتمالا در دسامبر از بازی جدید Star Wars رونمایی خواهد کرد

دیزنی و لوکاس فیلم به عنوان بخشی از کمپین انتشاراتی که تا پایان سال در هر سه‌شنبه، محصولات جدیدی از جنگ ستارگان را نشان می‌دهد، قصد دارند در ماه دسامبر از بازی جدید Star Wars رونمایی کنند.

همانطور که توسط مقاله‌ای در وب‌سایت رسمی جنگ ستارگان اعلام شد، این دو شرکت کمپین خود را راه‌اندازی کرده‌اند که تا پایان ماه دسامبر در هر سه‌شنبه از «اسباب‌بازی‌های جدید جنگ ستارگان، کلکسیون، کتاب، لباس و موارد دیگری» به صورت هفتگی رونمایی خواهد شد.

بازی جدید

دیزنی با انتشار یک پوستر تعاملی در سایت خود، اطلاعات بیشتری از موارد مورد انتظار طرفداران اعلام کرده است. با این حال، طبق تصویری قرار گرفته از یک کنترلر، به نظر می‌رسد در تاریخ ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر) احتمالا از بازی جدید Star Wars رونمایی خواهد کرد.

البته در حال حاضر هنوز مشخص نیست که آیا دیزنی قصد دارد اطلاعاتی در مورد یکی از بازی‌های فعلی این سری اعلام کند یا طرفداران با بازی کاملا جدیدی مواجه خواهند شد، اما هم اکنون چندین استودیو توسعه‌دهنده مختلف در حال کار روی بازی‌های این مجموعه هستند.

با پایان یافتن قرارداد انحصاری الکترونیک آرتز برای ساخت بازی‌های Star Wars، اوایل امسال اعلام شد که یوبیسافت نیز در حال کار روی بازی جهان بازی در دنیا جنگ ستارگان است.

هرچند قرارداد انحصاری EA با این فرانچایز به پایان می‌رسد، اما این ناشر به هیچ وجه قصد ندارد آن را کنار بگذارد. در اوایل سال جاری، «اندرو ویلسون» مدیرعامل الکترونیک آرتز اعلام کرد که Star Wars برای این شرکت بسیار سودآور بوده است و تایید کرد که به کار روی بازی‌های این جهان ادامه خواهند داد. یکی از بازی‌هایی که می‌توان انتظار ساخت آن را داشت، دنباله Jedi: Fallen Order است.

علاوه بر این، شایعه شده است که Quantic Dream نیز در حال توسعه بازی Star Wars خود است و در رویداد پلی استیشن نیز مشخص شد که تیم Aspyr در حال بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic برای کنسول‌های مدرن هستند. نسخه بازسازی KOTOR قرار است در زمان نامشخصی به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 و پی‌سی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید