دیزنی احتمالا قصد خرید حقوق اسپایدرمن از سونی را دارد

بالاخره کشمکش‌ها بر سر مرد عنکبوتی به پایان می‌رسد؟

دیزنی احتمالا قصد خرید حقوق اسپایدرمن از سونی را دارد

اینکه شخصیت‌های دنیای اسپایدرمن در اختیار سونی است، تاکنون مشکلات زیادی برای دیزنی به‌وجود آورده. اگر یادتان باشد حتی یک زمانی قرار بود پیتر پارکر ناگهان دنیای سینمایی مارول را ترک کند که نهایتا با توافق میان سونی و دیزنی، این غائله خاتمه پیدا کرد (حداقل فعلا).

قرارداد تام هالند و شخصیت او در دنیای سینمایی مارول پس از انتشار Spider-Man: No Way Home به پایان می‌رسد و پس از آن مشخص نیست سرنوشت مرد عنکبوتی چه خواهد شد. مشخصا، دیزنی هم به این مسائل آگاه است و طبق گزارش Giant Freakin Robot، در حال آماده‌سازی یک پیشنهاد بزرگ جهت خرید حقوق شخصیت‌های دنیای اسپایدرمن است؛ این مورد می‌تواند شامل خود مرد عنکبوتی، موربیوس، ونوم و چندین کاراکتر دیگر شود.

اسپایدرمن

بدون شک این گزارش فعلا نمی‌تواند پایش را فراتر از مرز شایعه بگذارد چراکه توسط منابع رسمی دیزنی یا سونی تایید نشده است. از سوی دیگر می‌دانیم سونی هم از چند سال پیش تمرکزش را روی ساخت دنیای سینمایی خود گذاشته و این مورد با اکران Morbius و Venom 2 به مرحله جدیدی وارد خواهد شد. در نتیجه، این شرکت به راحتی حاضر نیست از خیر شخصیت‌های محبوب و درآمدزایش بگذرد.

Giant Freakin Robot در یک قسمت از گزارش خود مدعی شده احتمال خرید کامل بخش فیلم‌سازی سونی توسط دیزنی وجود دارد. اگر واقعا چنین اتفاقی بیوفتد، بی‌شک با یکی از بزرگ‌ترین وقایع صنعت هالیوود طرف خواهیم بود.

در اخبار مرتبط تریلر رسمی Spider-Man: No Way Home چندی پیش منتشر شد و توانست در ۲۴ ساعت نخست رکورد بازدید تریلر یک فیلم سینمایی که در اختیار Avengers: Endgame بود را بکشند. این فیلم در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ماه) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید