راکستار سرانجام ریمستر سه‌گانه GTA را معرفی کرد

سرانجام خبری که طرفداران منتظر آن بودند

راکستار سرانجام ریمستر سه‌گانه GTA را معرفی کرد

راکستار در حالی بیستمین سالگرد انتشار بازی GTA 3 را جشن می‌گیرد که امروز به صورت رسمی با انتشار تیزر کوتاهی از ریمستر سه‌گانه GTA برای کنسول‌ها و پی‌سی رونمایی کرد.

ریمستر سه‌گانه GTA که تاکنون شایعاتی زیادی درباره آن منتشر شده و با نام کامل Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition شناخته می‌شود، شامل پیشرفت‌های گرافیکی و گیم پلی سه بازی کلاسیک GTA است که علاوه بر GTA 3 شامل Vice City و San Andreas نیز می‌شود.

راکستار هنوز از خود بازی‌ها و پیشرفت گرافیک و گیم پلی آن جزئیات بیشتری به تصویر نکشیده است اما وعده می‌دهد که در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری فاش شود. با این وجود راکستار ادعا می‌کند که بازی‌ها همچنان ظاهر و احساس کلاسیک خود را حفظ خواهند کرد.

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition اواخر امسال برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، سوییچ و پی‌سی عرضه خواهد شد. همچنین در نیمه اول سال آینده برای iOS و اندروید منتشر خواهد شد. هرچند تاریخ عرضه دقیق این نسخه مشخص نشده است اما به گفته تام هندرسون در تاریخ ۲۰ آبان می‌توان منتظر عرضه آن بود.

سه‌گانه GTA

شاید برای استقبال بیشتر از این مجموعه، راکستار همچنین اعلام کرد که هفته آینده نسخه‌های موجود هر بازی از فروشگاه‌های دیجیتال حذف خواهد شد.

در حال حاضر بسیاری از طرفداران راکستار و سری بازی‌های GTA برای معرفی نسخه جدید این مجموعه لحظه‌شماری می‌کنند. با این وجود انتشار این نسخه می‌تواند تا حدودی انتقادهای کاربران اینترنت از راکستار را کاهش دهد. با این وجود باید تا هفته‌های آینده منتظر ارائه اخبار بیشتری از سوی این استودیو تولیدکننده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید