راکستار عبارت‌های مربوط به بازی GTA 6 را در کانال یوتیوب خود مسدود کرده است

پناه بردن به سانسور از فشار زیاد طرفداران

راکستار عبارت‌های مربوط به بازی GTA 6 را در کانال یوتیوب خود مسدود کرده است

طرفداران Grand Theft Auto به شدت منتظر خبری از بازی GTA 6 هستند و مدام درباره آینده این فرانچایز از راکستار سوال می‌پرسند.

یکی از راه‌های ارتباطی طرفداران با راکستار کانال یوتیوب این استودیو است. با این وجود به نظر می‌رسد که اعضای استودیو از سوالات طرفداران روی این پلتفرم خسته شده و عبارت GTA 6 را در یوتیوب مسدود کرده‌اند. کاربری در توییتر اشاره کرده است که نظری و کامنتی با عبارت GTA 6، در ویدئوهای راکستار در یوتیوب نمایش داده نخواهد شد. اگر به بخش نظرات تریلر نسخه نسل نهمی GTA V نیز نگاه کنید، متوجه می‌شوید که هیچ نظری و کامنتی درباره بازی GTA 6 وجود ندارد. همچنین به نظر می‌رسد که راکستار املای متناوب این عبارت مثل GTA Six را نیز مسدود کرده است. 

اگر کسی بخواهد نظری در مورد بازی معرفی نشده GTA 6 داشته باشد، باید راه دیگری برای دور زدن سانسور راکستار پیدا کنند. البته این سانسور در پلتفرم‌های دیگری مثل توییتر اعمال نشده و طرفداران همچنان به راکستار فشار وارد می‌کنند. متاسفانه تاکنون هیچ اطلاعات موثقی از این بازی منتشر نشده و تنها شایعات بسیار زیادی از آن وجود دارد.

بازی GTA 6

Grand Theft Auto یکی از موفق‌ترین فرانچایزهای تاریخ صنعت ویدئو گیم محسوب می‌شود که با فروش ۱۵۰ میلیون نسخه‌ای GTA V در هشت سال گذشته، فروش کلی آن به ۳۵۰ میلیون نسخه رسیده است. شایعات مختلفی درباره GTA 6 وجود دارد، از نقشه‌ای که با گذر زمان تغییر خواهد کرد گرفته تا از جریان داشتن بازی در چندین بازه زمانی مختلف. در انتها باید به شایعات ساخت ریمستر سه‌گانه GTA نیز اشاره کنیم و به نظر می‌رسد که راکستار واقعا مشغول توسعه نسخه ریمستر Vice City، San Andreas و GTA 3 است.

GTA V جایی در مارس ۲۰۲۲ برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود و بازیکنان می‌توانند GTA Online را نیز به صورت جداگانه خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید