راک از نحوه شکست سوپرمن در فیلم Black Adam می‌گوید

آیا شاهد مبارزه بلک آدام و سوپرمن خواهیم بود؟

راک از نحوه شکست سوپرمن در فیلم Black Adam می‌گوید

«دوئین جانسون» یا همان «راک» که قرار است در فیلم Black Adam نقش اصلی را ایفا کند از نحوه کشتن «سوپرمن» در مقابله با این شخصیت صحبت می‌کند.

اولین تیزر رسمی فیلم Black Adam در رویداد DC FanDome منتشر شد که در آن برای اولین بار شاهد شخصیت Black Adam بودیم که چندین نیروی مسلح را با نیروی برق خود نابود کرد. طبق تیزر منتشر شده، کاملا مشخص است که این فیلم از سایر پروژه‌های DC مانند فیلم Shazam تاریک‌تر خواهد بود.

فیلم Black Adam

«فیکو کانجیانو» یکی از منتقدان سینما در توییتر خود خطاب به راک عنوان کرد که سوپرمن تنها فردی خواهد بود که می‌تواند این ضدقهرمان (Black Adam) را از بین ببرد. جانسون نتوانست نسبت به این توییت واکنش نشان ندهد و در پاسخ به او گفت:

به یاد داشته باشید که بزرگترین نقطه ضعف سوپرمن کریپتونایت نیست، بلکه جادو است. از طرفی دیگر بزرگترین قدرت Black Adam جادو است. هر دو با سرعت نور پرواز می‌کنند. هر دو نیرویی غیرقابل توقف هستند. اما فقط یکی از آن‌ها دیگری را خواهد کشت.

حتی پیش از اینکه فیلمبرداری فیلم به صورت رسمی آغاز شود، جانسون ایده مبارزه بلک آدام و سوپرمن را مطرح کرده بود. علاوه بر این هم اکنون بسیاری از طرفدارن منتظر نبرد او Shazam نیز هستند.

فیلم Black Adam

هرچند طرفداران برای دیدن این نبرد بزرگ اشتیاق زیادی دارند، اما در حال حاضر آینده DC چندان مشخص نیست. در حالی که اکنون سه بازیگر مختلف نقش بتمن را ایفا می‌کنند، هیچ خبری از بازگشت «هنری کویل» برای نقش سوپرمن وجود ندارد و این بازیگر همچنان در حال ایفای نقش «گرالت» در سریال The Witcher است. به همین دلیل در حال حاضر هیچ نشانه‌ای از نبرد بین Black Adam و Superman وجود ندارد.

فیلم Black Adam با حضور بازیگرانی از جمله پیرس برازنان، سارا شاهی، آلدیس هاج، نوحا سنتینو و کوئینتسا سوئیندل قرار است در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید