رایان گاسلینگ به فیلم باربی پیوست

همکاری با مارگو رابی

رایان گاسلینگ به فیلم باربی پیوست

برادران وارنر روی فیلم باربی کار می‌کند و اکنون منابع از این خبر داده‌اند که رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) به این پروژه اضافه شده و نقش کن را برعهده خواهد داشت.

کمتر شخصی را می‌‌توان پیدا کرد که با عروسک‌های باربی آشنا نباشد و به نظر می‌رسد که برادران وارنر می‌‌خواهد برای این فیلم سنگ تمام بگذارد. آن‌ها مارگو رابی (Margot Robbie) را به عنوان بازیگر شخصیت اصلی انتخاب و برای راضی کردن رایان گاسلینگ تلاش زیادی کرده‌اند. گاسلینگ ابتدا پیشنهاد کمپانی برادران وارنر را رد کرد، اما طولانی شدن روند تولید این پروژه و اصرارهای استودیو باعث شد او در نهایت راضی شود.

سایت ددلاین باور دارد که با انتخاب رایان گاسلینگ، فیلم‌برداری باربی در سال 2022 آغاز خواهد شد. کارگردانی باربی برعهده گرتا گرویگ (Greta Gerwig) قرار دارد که برای ساخت فیلم‌های Lady Bird و Little Women شناخته شده است. گرتا گرویگ در نوشتن فیلم‌نامه نیز با نواح بامباخ (Noah Baumbach)، نویسنده Marriage Story، همکاری خواهد کرد. 

حضور رایان گاسلینگ و مارگو رابی در فیلم باربی

مارگو رابی از طریق LuckyChap Entertainment یکی از تهیه کنندگان Barbie نیز محسوب می‌شود. او چندی پیش با سایت ورایتی مصاحبه‌ای داشت و درباره این پروژه گفت:

چنین فیلم‌هایی با مشکلات و مسائل زیادی همراه هستند! و ارتباطات نوستالژیک بسیار زیادی دارند. اما روش‌های هیجان انگیز زیادی برای حمله به آن وجود دارد. مردم معمولا وقتی اسم باربی را می‌شنوند با خود فکر می‌کنند که می‌دانند فیلم قرار است راجب چه چیزی باشد. سپس می‌شنوند که گرتا گرویگ در حال نوشتن و کارگردانی آن است و آنگاه با خود می‌گویند، خب، شاید هم چیزی نمی‌دانم.

فیلم باربی برای اکران در سینماها در سال 2023 برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید