رویداد بیستمین سالگرد ایکس‌ باکس در آبان برگزار می‌شود

منتظر معرفی بازی جدید نباشید

رویداد بیستمین سالگرد ایکس‌ باکس در آبان برگزار می‌شود

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که مراسم بیستمین سالگرد ایکس باکس قرار است در ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) ساعت ۲۰:۳۰ به صورت زنده از طریق یوتیوب، توییچ و سایر شبکه‌های اجتماعی برگزار شود.

طبق صحبت‌های مت بوتی، رییس استودیوهای ایکس باکس، خبری از اعلام بازی‌های جدید نیست و قرار است نگاه ویژه‌ای به تاریخچه ۲۰ ساله ایکس‌ باکس داشته باشیم. همچنین اطلاعات بیشتر در این باره در هفته‌های جاری منتشر خواهد شد. البته این موضوع به آن معنا نیست که آپدیت جدیدی درباره بازی‌هایی که قبلا معرفی شده، در اختیار مخاطبان قرار نمی‌گیرد. جالب است بدانید این مراسم با سالگرد ۲۰ سالگی سری بازی Halo نیز مصادف شده و می‌توان انتظار اخبار جدیدی از بازی Halo Infinite را داشت.

قبل از انتشار این اعلامیه، تام هندرسون (لیکر و اینسایدر مشهور) اعلام کرده بود که قرار است به‌زودی شاهد نمایش جدیدی از کمپین بازی هیلو اینفینیت باشیم. این خبر هنوز تایید نشده، اما شگفتانه خوبی برای طرفداران خواهد بود.

طی ماه‌های آتی استودیوهای فرست‌پارتی ایکس باکس بازی‌های متعددی منتشر خواهند کرد که شامل Age of Empires 4 (عرضه در ۶ آبان برای پی‌سی)، Forza Horizon 5 (که اخیرا گلد شد و ۱۸ آبان برای کنسول‌های ایکس باکس و پی‌سی منتشر می‌گردد)، Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition (عرضه در۲۷ آبان)، و Halo Infinite (عرضه در۱۷ آذر) می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی بازی‌های نام‌برده از روز نخست روی سرویس گیم پس در دسترس قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید