ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 ساخته نمی‌شود! تکذیت تمام شایعات

خیلی از طرفداران منتظر ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 هستند و شایعات بسیاری نیز در این مورد وجود دارد.

با این وجود به نظر می‌رسد که باید زمان بیشتری منتظر تکمیل شدن ریمستر این سه‌گانه بمانیم و این کار فعلا در برنامه‌های اکتیویژن جایی ندارد. این کمپانی در سال ۲۰۱۶ بازی Call of Duty: Modern Warfare را به شکل کامل ریمیک کرد و در سال ۲۰۲۰ نیز بخش کمپین Call of Duty: Modern Warfare 2 را ریمستر کرد. از آنجایی که این دو بازی در بازار عملکرد خوبی داشتند، خیلی از طرفداران منتظر معرفی ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 بودند.

چند ماه پیش نیز یک لیکر معتبر به این موضوع اشاره کرد و TheMW2Ghost باور داشت که این ریمستر در سه ماه دوم سال ۲۰۲۱ به بازار منتشر می‌شود. اما اکنون اوضاع تغییر کرده و این شایعه به صورت رسمی تکذیب شده است. یک سخنگوی از اکتیویژن به سایت CharlieIntel.com اعلام کرده است که هیچ ریمستری از کمپین یا بخش چندنفره بازی Modern Warfare 3 در دست ساخت قرار ندارد.

کمی عجیب است که اکتیویژن بعد از بازسازی دو نسخه اول، به سراغ Modern Warfare 3 نمی‌رود. با این وجود احتمالا این کمپانی ترجیح می‌دهد فعلا تمرکز خود را روی به روزرسانی واروزن و Call of Duty جدید که استودیو اسلج‌همر می‌سازد قرار دهد. این احتمال وجود دارد که پس از عرضه Call of Duty: Vanguard توسعه این ریمستر در دستور کار اکتیویژن قرار گیرد.

بازی Modern Warfare 3

سری The Modern Warfare در سال ۲۰۰۷ با Call of Duty 4: Modern Warfare کار خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۱ با بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به پایان رسید. سری The Modern Warfare سه‌گانه بسیار موفقی بود که محبوبیت حال حاضر سبک شوتر اول شخص را باید مدیون آن باشیم. Call of Duty 4: Modern Warfare برای اول بار جنگ جهانی دوم را کنار گذاشت و این موضوع توانست راه را برای بازه‌‌های زمانی دیگر مثل جنگ سرد و حتی آینده باز کند.

اکتیویژن قصد دارد بازی Call of Duty Vanguard را در در آِنده نزدیک طی رویدادی در بازی وارزون معرفی کند. به نظر می‌رسد که استودیو اسلج‌همر برای توسعه این بازی با Treyarch همکاری می‌کند. Call of Duty: Vanguard در دنیایی جریان دارد که جنگ جهانی دوم به پایان نرسیده است و روی ایجاد نیرو ویژه متحدین تمرکز خواهد داشت. 

انتظار می‌رود بازی Call of Duty Vanguard در سه ماه پایانی ۲۰۲۱ برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی‌سی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید