ریمیک بازی Dead Space اواخر ۲۰۲۲ عرضه می‌شود البته اگر توسعه آن بی‌نقص پیش برود

یک گزارش جدید نشان می‌دهد ریمیک بازی Dead Space برای اواخر ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده؛ گرچه این مورد در صورتی صدق می‌کند که روند توسعه طبق پیش‌بینی استودیو سازنده جلو برود. الکترونیک آرتز هنوز مایل به اعلام تاریخ دقیق نیست، چراکه احتمال تغییر آن وجود دارد.

جف گراب، از فعالان مشهور صنعت بازی‌های ویدیویی که خبر توسعه این ریمیک هیجان‌انگیز را زودتر از معرفی رسمی منتشر کرد، اطلاعات جدیدی از زمان احتمالی بازگشت آیزاک کلارک به اشتراک گذاشته است. منابع نزدیک به پروژه به او گفته‌اند EA Motive عرضه بازی در پاییز ۲۰۲۲ را در نظر دارد.

جف گراب علاوه بر اشاره به قطعی نبودن این بازه زمانی برای عرضه، گفت توسعه‌دهندگان تا پیش از پایان ۲۰۲۱ جزییات بیشتری منتشر خواهند کرد. الکترونیک آرتز فعلا در واکنش به این اخبار حاضر به تایید یا رد هیچ‌ چیز نشده و سخنگوی این شرکت تنها اشاره کرده «آن‌ها خوشحالند که مردم برای بازی هیجان‌زده هستند».

ریمیک Dead Space قرار است ترکیبی از یک ریبوت و ریمیک باشد و در واقع «المان‌هایی از بازی‌های مختلف سری را شامل می‌شود». این بازی همچنین داستان، شخصیت‌ها و مکانیک‌های گیم‌پلی بهبود یافته‌ای را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و طبق تایید EA هیچ صفحه لودینگ (Loading Screen) یا پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشت.

ریمیک بازی Dead Space احتمالا جایی در اواخر ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید