ریک گرایمز به فورتنایت اضافه شد

شخصیت‌های واکینگ دد در فورتنایت بیشتر می‌شود

ریک گرایمز به فورتنایت اضافه شد

ریک گرایمز (Rick Grimes) از سریال The Walking Dead در کنار دریل دیکسون (Daryl Dixon) و میشون (Michonne) از همین سریال قرار گرفت و به فورتنایت (Fortnite) پیوست.

در حالی که شخصیت ریک را می‌توان با ۱۵۰۰ V-Bucks خریداری کرد، نسخه دیگری از این شخصیت به ارزش ۱۹۰۰ V-Bucks نیز وجود دارد که موارد بیشتری را به بازیکنان ارائه می‌کند.

همچنین اگر قصد خرید مجموعه کامل شخصیت‌های Walking Dead را داشته باشید، باندل دیگری تحت عنوان Survivors in Arms به ارزش ۲۵۰۰ V-Bucks وجود دارد که شامل میشون، دریل، ریک و تمام اقلام همراه آن‌ها می‌شود.

فورتنایت

با این وجود، ریک به لیست در حال افزایشی از اسکین‌های بازی فورتنایت می‌پیوندد که امسال به آن اضافه می‌شوند. از جمله موارد دیگری که اخیرا به بازی اضافه شده می‌توان به هیولاهای یونیورسال مانند Frankenstein و The Mummy اشاره کرد. همچنین نقشه‌ها، بازی‌ها و تجربیاتی با موضوع هالووین در بازی وجود دارند که توسط بازیکنان ساخته‌اند و سایر بازیکنان می‌توانند در منوی مربوط به Fortnitemares آن‌ها را مشاهده کنند.

خبر اضافه شدن ریک گریمز به بازی فورتنایت در حالی اعلام شد که روز گذشته شبکه AMC فاش کرد که بخش دوم فصل یازدهم سریال The Walking Dead در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۲۲ (۱ اسفند ۱۴۰۱) پخش خواهد شد و این سریال به کار خود پایان خواهد داد. با این وجود به نظر می‌رسد اسپین‌آف‌ها و پروژه‌های جانبی زیادی از روی آن ساخته می‌شود.

کراس‌اوورهای فورتنایت با فیلم‌ها و سریال‌های دیگر همچنان با سرعت به جلو پیش می‌رود. برای مثال چند هفته پیش تام هاردی در نقش ادی براک به بازی اضافه شده بود. همچنین اپیک گیمز ایموت جدید را به بازی اضافه کرد که بازیکنان را به ونوم تبدیل می‌کرد. از طرفی دیگر یک دیتاماینر از کراس‌اوور فورتنایت با بردگیم مونوپولی نیز خبر داده بود که بسیار تعجب برانگیز است.

بازی فورتنایت هم‌اکنون روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، اندروید، سوییچ و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید