ساخت فیلم Black Canary تایید شد-یک فیلم انحصاری دیگر برای HBO Max

اوضاع جهان توسعه یافته DC در چند سال گذشته بهتر شده و اکنون فیلم Black Canary برای پلتفرم HBO Max دست ساخت قرار دارد.

بنابر گزارش سایت کلایدر، جورنی اسمولت (Jurnee Smollett) دوباره در نقش شخصیت دینا لنس یا همان قناری سیاه ظاهر خواهد شد. این شخصیت سال پیش با فیلم Birds of Prey به سینمادوستان معرفی شد و اکنون قرار است فیلم سولوی خودش را داشته باشد. سو کرول با کمپانی Kroll & Co. Entertainment banner وظیفه تهیه این فیلم را برعهده دارد. او همچنین تهیه کننده فیلم Birds of Prey نیز بود. فیلم‌نامه Black Canary توسط میشا گرین (Misha Green) نوشته می‌شود.

هنوز کارگردان این فیلم Black Canary مشخص نشده و این احتمال وجود دارد که خود میشا گرین این کار را انجام دهد. البته نباید انتظار اکران فیلم Black Canary در آینده نزدیک را داشت. میشا گرین در حال حاضر چند پروژه مهم دیگر نیز دارد که در اولویت قرار دارند. باید اشاره کنیم که میشا گرین و جورنی اسمولت برای سریال بسیار موفق Lovecraft Country نیز با یکدیگر کار کرده‌اند، البته این سریال پس از یک فصل کنسل شد.

فیلم Black Canary

چند فیلم از جهان توسعه یافته DC برای پلتفرم HBO Max در دست ساخت قرار دارد که شامل فیلم Batgirl با بازی لسلی گریس (Leslie Grace) و فیلم Blue Beetle با بازی شولو ماریدوئنا (Xolo Maridueña) می‌شوند. این سرویس همچنین روی سریال Black Superman نیز کار می‌کند که مایکل بی جردن تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.

کمی بالاتر اشاره کردیم که گرین در حال حاضر روی پروژه‌های دیگری کار می‌کند که در اولویت قرار دارند. او تهیه کننده و نویسنده سریال جدید جنیفر لوپز به نام The Mother برای نتفلیکس است و باید فیلم Tomb Raider 2 را کارگردانی کند. جورنی اسمولت نیز قرار است در فیلم Escape From Spiderhead کنار کریس همسورث و فیلم Lou حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید