سریالی بر اساس بازی ترسناک System Shock ساخته می‌شود

برای رویارویی با Shodan آماده شوید

سریالی بر اساس بازی ترسناک System Shock ساخته می‌شود

گفته می‌شود سریال اقتباسی System Shock (سیستم شاک) برای پلتفرم بینج در دست ساخت قرار دارد. این پلتفرم قرار است سریالی بر اساس بازی قدیمی و ترسناک System Shock بسازد که به صورت انحصاری از همین پلتفرم پخش خواهد شد.

آلن اونگار، یکی از تهیه‌کنندگان سرویس بینج که کارگردانی فیلم کوتاه لایو اکشن آنچارتد (Uncharted) با بازی نیتن فیلیون را برعهده داشته در این پروژه به عنوان تهیه‌کننده حضور دارد. در کنار او استفان کیک و لری کوپرمن از Nightdive Studios تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال اقتباسی هستند.

بازی System Shock به کارگردانی داگ چرچ، در سال ۱۹۹۴ منتشر شد و هم‌اکنون Nightdive Studios حقوق این بازی را خریده و قصد دارد ریمیک آن را بسازد. اونگار درباره این پرژه گفت:

سیستم شاک یکی از معروف‌ترین فرانچایزهایی است که بیش از دو دهه توسط بسیاری‌ از گیمرها تحسین شده و به تنهایی توانست تعریف و معنای جدیدی از بازی‌های شوتر اول شخص ارائه دهد. ما برای احیای درست این فرانچایز در قالب سریال بسیار هیجان‌زده هستیم. برای رویارویی با شودان آماده شوید.

سریال System Shock

استفان کیک نیز نظرش را درباره پروژه این گونه بیان کرد:

من همیشه معتقد بودم که بازی سیستم شاک به یک لایو اکشن درجه یک برای بازگویی داستان ترسناک ایستگاه سیتادل نیاز دارد. این هوش مصنوعی سرکش (شودان) است که همگان را در معرض وحشت غیرقابل تصور قرار می‌دهد. ما برای دیدن تیم بااستعداد بینج و بازیابی واقعی و جدید این روایت هولناک بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستیم.

این خبر به تازگی منتشر شده و تاکنون اطلاعاتی مانند تیم بازیگران، کارگردان و جزییات خاص دیگر هنوز در دسترس نیست. در هر حال به‌نظر می‌رسد بازار ساخت لایو اکشن بر اساس بازی‌ها حسابی داغ است و پیش از این هم یوبیسافت اعلام کرده بود روی یک سریال لایو اکشن بر اساس فرانچایز Driver کار می‌کند و ناتی داگ نیز با همکاری HBO سریال Last of Us‌ را می‌سازد.

دیدگاهتان را بنویسید