سریال انیمیشنی Final Space کنسل شد

وداع دردناک سازنده سریال با بینندگان

سریال انیمیشنی Final Space کنسل شد

به گفته سازنده آن، یعنی اولان راجرز (Olan Rogers)، سریال Final Space آخرین فصل خود را پخش کرده است.

این انمیشن کمدی، علمی تخیلی که از طریق TBS و Adult Swim در آمریکا و نتفلیکس به صورت جهانی پخش شد، تابستان امسال فصل سوم خود را در آمریکا منتشر کرد و این هفته نیز برروی نتفلیکس منتشر می‌شود. اما خالق آن در یک ویدئوی احساسی در یوتیوب، اعلام کرد که این فصل آخرین فصل انیمیشن خواهد بود.

در این ویدئوی ۷ دقیقه‌ای، راجرز به احتمال تولید یک قسمت یک ساعته برای به پایان رساندن قسمت‌های تمام نشده سریال اشاره کرد که بر روی یک کاراکتر احمق فضایی به نام گری متمرکز شده است. او پس از ملاقات کردن با یک همکار سبزرنگ شناور که توانایی نابودی سیارات را دارد، وارد ماجراجویی‌های بین کهکشانی می‌شود. اما او همچنین خاطرنشان کرد استودیو سازنده به او گفته نباید انتظار آن پایان شگفت‌انگیز و بزرگ که مد نظرش بود را برای سریال داشته باشد.

در این ویدئو راجرز از همه کسانی که در تولید و ادامه دادن سزی نقش داشتند تشکر کرد. این نمایش از یک ادغام شرکتی (تملک TimeWarner توسط AT&T در سال ۲۰۱۸) جان سالم به در برد و با وجود فشارهای بسیار و خطر کرونا تاکنون به پخش ادامه داد. او همچنین با گفتن این که نمایش‌های بسیار بهتری بودند که زودتر از این ها لغو شدند، ابراز تشکر و قدردانی‌اش را برای مسئول تولید این سریال شدن بیان کرد و پس از آن با چشمان گریان گفت که می‌خواهم سریال را به پایان برسانم.

واکسن نزنید! اطلاعات مهم و اضطراری در اینجا (کلیک کنید) !!

دیدگاهتان را بنویسید