سه‌گانه GTA از استور پلی استیشن حذف شد

همه چیز برای عرضه ریمستر آماده است

سه‌گانه GTA از استور پلی استیشن حذف شد

راکستار پیش از عرضه ریمستر سه‌گانه GTA، اکنون نسخه اصلی این بازی‌ها را از استور پلی استیشن حذف کرده است.

راکستار همانطور که در زمان معرفی ریمستر سه‌گانه GTA اعلام کرده بود، نسخه پلی استیشن 2 بازی‌های افسانه‌ای خود را از استور پلی استیشن حذف کرده است تا برای عرضه این ریمستر برای پلی استیشن 5 و 4 آماده شود. با وجود اینکه هنگام معرفی هیچ ویدیویی از گیم‌پلی بازی‌های جدید منتشر نشده بود، راکستار اعلام کرد که از تاریخ ۱۱ اکتبر عملیات حذف نسخه‌های موجود را آغاز خواهد کرد.

سه‌گانه GTA

اگر پیش از این یکی از سه بازی این فرانچایز از جمله GTA 3، GTA: Vice City و GTA: San Andreas را خریداری کرده باشید، هنوز هم می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید. با این وجود برخی طرفداران از این موضوع نگران هستند زیرا هنوز مشخص نشده راکستار چه تغییراتی برای بازی‌های اصلی اعمال خواهد کرد. البته باید اشاره کرد که نسخه‌های دیجیتالی حذف شده نیز کامل نبودند و بسیاری از آهنگ‌های بازی به دلیل مشکلات مربوط مجوز از نسخه پلی استیشن 2 حذف شده بود.

همچنین برخی طرفداران به عنوان انتقاد به صفحه‌های استیم بازی‌های اصلی مراجعه و از حذف آن‌ها در آینده انتقاد کرده بودند. بهرحال نسخه‌های کلاسیک نیز طرفداران خاص خود را دارد اما شاید قدیمی بودن برخی موارد مانند گیم‌پلی بازی باعث شود بسیاری از بازیکنان امروزی از تجربه آن‌ها صرف‌نظر کنند. باید دید در ادامه چه اتفاقاتی برای ریمستر سه‌گانه GTA خواهد افتاد.

آیا شما از حذف نسخه‌های اصلی این بازی‌های خاطره‌انگیز موافق هستید یا ترجیح می‌دهید نسخه ریمستر شده آن‌ها را بازی کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید