سگا قصد بازسازی عناوین بیشتری از سونیک را دارد

ریبوت‌های بیشتری نیز در راه هستند

سگا قصد بازسازی عناوین بیشتری از سونیک را دارد

سگا قصد دارد در آینده عناوین کلاسیک خود را بیشتر بازسازی و ریبوت کند و این موضوع شامل سونیک، بزرگ‌ترین فرانچایز این شرکت، نیز می‌شود.

یوکیو سوگینو (Yukio Sugino)، رئیس سگا، مصاحبه‌ای با فامیتسو داشته و اعلام کرد که در حال بررسی ایده بازسازی و ساخت ریمیک‌های بیشتری از بازی‌های کلاسیک خود هستند. او در این میان به صورت مستقیم به Sonic the Hedgehog اشاره کرد و به نظر می‌رسد که چندین پروژه مختلف از آن در دست ساخت قرار دارد. 

شرکت‌های ژاپنی اخیر بیشتر روی ریمیک بازی‌های کلاسیک خود تمرکز کرده‌اند و در میان می‌توان به بازسازی پروژه‌های Metal Gear Solid Delta: Snake Eater، سایلنت هیل ۲ و Super Mario RPG اشاره کرد. همچنین باید اشاره کنیم که ریمیک بازی پرسونا ۳ نیز بخشی از استراتژی جدید Sega محسوب می‌شود. 

سونیک

این شرکت همچنین چندی پیش اعلام کرد که تقریبا تمامی برنامه‌های مربوط به تکنولوژی بلاکچین و فروش NFTها را کنسل کرده تا تا لطمه‌ای به محبوبیت و ارزش آی‌پی و فرانچایزهای بزرگ خود وارد نکند. این تغییر نگرش نشان می‌دهد سگا می‌خواهد بیشتر از قبل روی بازی‌های داستان محور تمرکز کند. 

سگا روی بازی سونیک سوپراستارز نیز کار می‌کند که یک تجربه کو-آپ ۲ بعدی محسوب می‌شود. Sonic Superstars یک بازی ۲ بعدی جدید از این سری است که تعدادی از شخصیت‌های قدیمی را باز می‌گرداند. سونیک سوپراستارز همچنین به صورت ۴ نفره قابل تجربه است، اما تنها این کار را به صورت لوکال می‌شود انجام داد. 

دیدگاهتان را بنویسید